Okamžité odstranění graffiti díky antigraffiti ochraně

Odstraňování graffiti v Praze, které realizuje firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o.  je jedna z mnoha nabízených služeb, které tato firma již dlouhou řadu let nabízí.
Odstraňuje graffiti téměř ze všech možných povrchů, které byly poničeny pouličními vandaly – z fasád, garážových vrat, zdí, teras, schodišť  nebo i třeba z rozvodných elektroskříní.

Pokud tato místa ale nebyla ošetřena antigraffitovou ochranou  AGO,  je úspěšnost odstraňování graffiti pouze  60 – 90 %.  Na postižených objektech se odborní pracovníci společnosti snaží zeslabit intenzitu barvy profesionálním odstraňovačem, který nechávají několik minut působit a následně  jej omyjí vysokotlakým zařízením. Tyto akce lze samozřejmě opakovat, ale jedná-li se o povrch, který je porézní či strukturovaný, je odstraňování graffiti velmi složité a nelze nikdy docílit uspokojivých výsledků.

Pokud chcete mít jistotu trvalého a precizního odstraňování graffiti malůvek, nechte si aplikovat naši antigraffiti ochranu. A SERVIS s naprostou jistotou garantuje 100 % úspěšnost následného odstraňování graffiti. Navíc je zákazníkům vždy k dispozici firemní servisní služba, která po telefonické domluvě velmi rychle přijede a graffiti za minimální náklady vždy kvalitně odstraní, takže váš postižený objekt opět získá svůj krásný vzhled.

Nejproblematičtějším druhem fasády je v tomto směru marmolit, který pokud není ošetřen antigraffitovou ochranou a je napaden sprejery, tak z něj není možné graffiti odstranit, neboť  se sprejové barvy dostanou hluboko do jeho struktury. Pak již není jiné řešení než jeho velmi finančně náročná oprava formou výměny za nový.

 

Osvědčená a spolehlivá antigraffiti ochrana se  nanáší ve 3 až 12 vrstvách, a to dle  struktury a druhu fasády. Navíc dlouholetá zkušenost firmy s touto ochranou potvrzuje, že sprejeři již antigraffitový nátěr rozpoznají a v drtivé většině případů  si rychle rozmyslí na takovou fasádu svoje graffiti nasprejovat, protože ví, že jejich nemalé investice vynaložené na nákup sprejů nemají  na takové fasádě vůbec žádný smysl.

A SERVIS poskytuje svým klientům další velmi kvalitní úklidové služby:  výškové mytí oken a výloh, výškové práce, voskování podlah, čištění koberců strojovou metodou, generální úklidy po stavbách, pravidelný úklid domácností a firem, odstranění plísní a nátěr LSG, osvědčený nano impregnační nátěr oken GLP, který několik let poskytuje vašim skleněným plochám čistotu a lesk díky nejmodernější hydrofobní nanotechnologii, která utvoří z nánosu špíny a prachu společně s vodou drobné kuličky, které se přirozeným způsobem odvalí z povrchu prosklených ploch pryč.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *