Spory, plísňové výkvěty, mechy odstranění ze zdí, fasád a nátěry proti plísním v Brně

Dobrý den, náš byt u centra Brna je ve staré budově a bohužel jsme se museli dlouho potýkat se vznikající plísní v naší kuchyni a v koupelně. Jsme manželé v důchodu, ale nechceme se na stará kolena stěhovat.
 
Já jsem alergička a manžel trpí na astma a začal mít velké zdravotní problémy, proto jsme museli najít řešení, jak se plísní účinně zbavit. Naši známí nám doporučili firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí odstranění plísně, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Brno.

Tuto firmu využili na odstranění plísní na fasádě jejich domu a byli s ní velmi spokojeni. Firmu, které bychom mohli svěřit byt a přežít tuto pro mě hrůzu, bez naší přítomnosti, vzhledem k našim zdravotním problémům jsme se nemohli zdržovat v bytě, kde se vířil prach a plísně při jejich odstraňování.

Známí se nám touto firmou zaručili, že jsou to velmi seriózní lidé a nemusíme mít obavy, nechat je pracovat v našem bytě bez našeho dozoru. U firmy jsme si domluvili osobní schůzku, velice pěkně se mnou probrali moje problémy obavy. Naopak mě přesvědčili o jejich odbornosti.

 

 

 Doporučili a vysvětlili celý postup čištění zdiva a zároveň mi vysvětlili princip fungování protiplísněnového nátěru LSG, který používají k likvidaci plísní. Dohodli jsme ihned termín, kalkulaci, pro nás přijatelnou a vše běželo jako na drátku.

Domluvili jsme si čas, v kterém jsme opustili byt a nechali vše na odbornících. Když jsme se vrátili do našeho bytu, oba jsme byli ohromeni z perfektního pořádku, který po sobě zaměstnanci nechali.

Vše dokonale uklizené a zdi opravené tak, že na nich nebylo téměř poznat, že se odstraňovala stará malba, aby bylo vše tak, jak má být dokonale ošetřeno proti plísni. Měli nachystané barvy s odstínem, který máme na zdi v kuchyni. Nechávají se prý namíchat stejný odstín s původní barvou u firmy, která vše dělá přes počítač, takže byla opravdu k nerozeznání se starou barvou.

V koupelně to bylo jednoduché, tam máme barvu bílou. Náš byt je nyní bez plísní a této firmě patří velké díky. Mohu všem doporučit jejich skvělou službu odstranění plísní ze zdiva.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *