Mytí oken raději přenechejte odborníkům. Výškové práce Brno

Také patříte k těm, kteří neradi myjí okna a ve větších výškách mají závratě? Oslovte firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a nechte tuto práci na ni. Bydlíme v mezonetovém bytě a navíc máme v ložnici a v dětském pokoji střešní okna, která se opravdu velice těžko umývají. 

Jednou jsem si nechala v celém bytě umýt okna odbornou firmou, ale nebylo to ono. Celková organizace a způsob jednání byly neprofesionální. Několikrát měnili termín a na vyleštěných oknech byly šmouhy. Potom mi kolegyně z práce doporučila firmu A SERVIS, která provádí úklidové činnosti a mytí oken nejen ve výškách v Brně. Přístup jejích pracovníků byl perfektní v každém detailu. Objednávka, domluvení termínu i samotná realizace, to vše proběhlo naprosto bez problémů. 

Kvalitně a rychle umyli i rámy a parapety. Na umytá střešní okna jsem si z venkovní strany nechala na doporučení nanést nanoimpregnaci, která odpuzuje vodu a špínu. A opravdu to funguje. Tento speciální nástřik na lihové bázi zajistí samočisticí efekt a okna není nutné umývat i několik let. Přestože je tato služba dražší než běžné mytí, určitě se ale na hůře dostupných místech vyplatí. Životnost nástřiku je zhruba 5 let. Nyní uplynuly asi 2 roky od aplikace této impregnace a naše střešní okna vypadají stále skvěle. Kapky vody se na skle neudrží a samospádem se kutálejí dolů. 

S mytím oken nemám již žádné starosti. Střešní okna jsou naimpregnována a ty ostatní si nechávám několikrát do roka kvalitně umýt odborníky z A SERVISU. Pokud hledáte profesionální služby, tak můžu tuto firmu jen vřele doporučit.


Mytí oken a výloh, práce ve výškách v Brně

Mezi hojně poptávané služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. patří mytí a leštění oken, výloh a prosklených ploch v Brně. Pracovníci této firmy myjí okna na administrativních budovách, firmách a v domácnostech. Mytí a leštění výloh je prováděno po celé České republice. 

Skleněné plochy jsou umývány nepěnícím rozmývákem, který je poté důkladně setřen gumovou stěrkou. Následně je skleněná plocha vyleštěna suchou bavlněnou plenou. Tento způsob se firmě velice osvědčil. Pracovníci firmy zásadně nepoužívají žádná leštidla. Po jejich použití totiž na oknech zůstávají různé stopy, na které se pak snadněji uchycují nečistoty.

Mytí oken a prosklených ploch provádí A SERVIS také ve výškách. Na špatně přístupné prosklené plochy doporučuje aplikaci nanoimpregnace, která zabrání usazování špíny. Tato technologie vydrží na skle po dobu 5 let. 

Kromě mytí oken a dalších prosklených ploch nabízí firma A SERVIS službu čištění žaluzií a markýz. Čištění markýz a žaluzií patří mezi výškové práce, které provádějí speciálně proškolení zaměstnanci dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Výškové čištění markýz se většinou provádí ze žebříku. V případě těžko dostupných míst se využívá vysokozdvižná plošina či horolezecká technika. 

Látkové markýzy jsou na údržbu náročnější. Jsou čištěny stejným způsobem jako koberce. Na markýzu se aplikuje speciální chemie, která se nechá chvíli působit a poté se rozkartáčuje. Tím se vytvoří hustá pěna, která je následně vysáta výkonným vysavačem. Při čištění markýz není nutná jejich demontáž. Po čištění doporučují pracovníci firmy textilní markýzy naimpregnovat, aby vydržely déle krásné a odolávaly dešti a špíně. Jen tak se stanou ozdobou vaší kavárny, restaurace či obchůdku.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *