Nano impregnace oken je báječný pomocník!

Už jste si někdy domů zavolali úklidovou službu na mytí oken? My ano a okna se lesknou z obou stran a parapety září čistotou a vše za chvilku.  Pro mě až neuvěřitelné, protože jsem se vždy doslova mordovala s mytím 15 velkých oken v našem domě. S manželem jsme letos usoudili, že přenecháme předvánoční mytí oken firmě, kterou jsme si vyhledali na internetu, a musím říct, že už jinak to ani praktikovat nebudeme.

Firma A SERVIS LIPKA nás přesvědčila o tom, že jejich práce stojí za zaplacení a nemluvě o tom, že tak jak umyli okna oni, tak já bych je umývala minimálně dva dny.

Tři mladíci, kteří se chopili práce, měli vše umyté za dvě hodiny! A i když byli rychlí, tak práci rozhodně neodflákli a s manželem jsme stoprocentně spokojeni, jak pečlivě svou práci udělali. Na vstupní prosklené dveře nám dali ochranou impregnaci, která odpuzuje nejen vodu, ale i prach.

Impregnace, neboli GLS, skleněnou plochu natolik dobře ochrání před znečištěním, že i po dvou měsících nemusím dveře stále šurovat od kapek po dešti, šmouh od dětí, nebo od obtisknutých tlapek našeho kocoura.

Během mytí oken, jsem zpovídala mladíky, co všechno jejich firma dělá, a k mé radosti jsem zjistila, že dělají i hloubkové čištění koberců, což tuto službu na jaře využiji také. Není nad dobře udělanou práci a mytí oken Praha s firmou A SERVIS LIPKA, mohu vřele doporučit. 

Mytí oken a čištění markýz Brno

Kromě důkladného čištění podlah a koberců v Brně se firma zaměřujeme také na mytí oken, výloh, prosklených ploch, leštění zrcadel atd. Kvalitní mytí oken provádí také ve výškách. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou proškoleni na práce ve výškách a kromě žebříků a vysokozdvižných plošin používají i horolezecké vybavení.

Není pro ně problém umýt okna a opláštění výškových budov po celé České republice, na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Čistí také žaluzie, stínící techniku a markýzy. Textilní markýzy čistí podobně jako koberce kotoučovou metodou. Kvalitní chemie na sebe naváže všechny nečistoty a ty následně vysají průmyslovým vysavačem.

 

Po důkladném vyčištění nám doporučili textilní markýzy v Brně ošetřit nanoimpregnací. Takto ošetřené markýzy jsou velice nenáročné na údržbu, impregnace vydrží zhruba 6 let, poté je potřeba ji obnovit. Impregnační nástřik je vhodný také na střešní okna, zasklené lodžie, zimní zahrady, velké prosklené plochy a na všechna hůře dostupná místa.

Tato GLS technologie zaručí, že špína a agresivní městské spady se na prosklenou plochu nepřichytávají, okna tak zůstávají čistá. Nanotechnologický nátěr aplikují na umytá firemní loga, venkovní světelné tabule, reklamní pylony, banery a vývěsní štíty.

K dalším službám, které firma A SERVIS zajisťuje, patří čištění fasád od městských nečistot, plísní, sporů a hub, které se objevují převážně na severních stranách zateplených budov. Problému plesnivých fasád a zdí Vás zbaví revoluční nátěr LSG.

Firma A SERVIS zajistí kompletní servis odstranění plísní, řas, sanitrů a výkvětů z jakéhokoliv povrchu. Na fasádě ošetřené LSG nátěrem nemají tyto nežádoucí organismy šanci přežít. Životnost nátěru se pohybuje dle klimatických podmínek v rozmezí 4-6 let. LSG je nezávadný, aplikovatelný i  ve vnitřních prostorách.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *