Mytí výloh v elektru. Čištění oken, fasád, nano impregnace Praha

Mám obchod s elektrem, který se nachází v obchodním centru. Jelikož chci mít spokojené zákazníky, kteří dobře vidí přes výlohy, musím se tu a tam postarat o to, aby byly čisté. Asi jsem měla špatnou ruku na výběr dobré úklidové firmy na mytí výloh, protože jsem to nikdy neměla dokonale čisté. Už mě to přestalo bavit, tak jsem se zeptala v protějším obchodě, jakou úklidovou firmu používají oni, jelikož se mi líbily jejich výlohy.

 

Řekli mi, že se jedná o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh, čištění oken, fasád Praha, která nabízí mytí oken, výloh a leštění na sucho. Možná právě v tom leštění na sucho je ten trik, výlohy vypadají tak skvěle jako u nich. Každopádně jsem neváhala ani minutu a rozhodla jsem se, že ji oslovím a domluvím se s nimi na mytí.

 

Zavolala jsem na centrálu a řekla jsem jim, že mám na ně kontakt z vedlejšího obchodu a že bych potřebovala domluvit termín mytí výloh i pro mě. Navrhli mi termín mytí a já jsem se těšila na jejich příchod. V domluvenou dobu přijeli pracovníci firmy a nejdříve si obhlídli obchod, aby věděli, kolik výloh budou umývat.

 

Omyli rámy a pak se pustili do skel jako takových. Umyli je kvalitními prostředky a setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí je začali leštit čistou 100% bavlněnou plenou bez leštících přípravků.

 

Zeptala jsem se, proč leští na sucho a bylo mi řečeno, že právě leštící prostředky způsobují šmouhy a viditelné tahy po leštění na sklech, protože na nich později ulpívá nečistota a pyl. Netušila jsem, že právě leštící prostředky ještě víc škodí, než když se nepoužívají vůbec. Člověk se pořád učí.

 

Výlohy byly naprosto dokonale umyté a lesklé, takto čisté jsem je opravdu ještě nikdy neměla. Jsem ráda, že jsem dostala kontakt na tuto firmu a od jiné si už výlohy umývat rozhodně nenechám. Děkuji firmě A SERVIS za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby ráda doporučím dál.

 

 

Jen vysávání koberců nestačí. Hloubkové rotační čištění koberců Praha

 

Prodáváme dům a stěhujeme se více do centra Prahy. Je to krásný dům, ale i tak jsme mu chtěli na prodej dodat lesk. A protože jsme vystěhovali i většinu nábytku, koberce, které jsou položeny v některých pokojích, vynikly. Vyniklo tedy i to, jak jsou flekaté a bez barvy. To byla škoda a kazilo to dojem jinak nově působícího interiéru.

 

 

 

Je možná zvláštní, že se o čistotu koberců staráme až teď, když dům prodáváme, ale nikdy dřív nás nenapadlo, že by pro úklid koberců nestačil vysavač. Také nás nenapadlo, že by ztracenou barvu koberce bylo možné nějak obnovit. Naše realitní makléřka nám však poradila, jaká firma tohle dokáže.

 

I když to asi nebylo nutné, s manželem jsme dali na radu makléřky a pozvali si úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové rotační čištění koberců Praha, která nám měla dopomoci k dokonalosti našeho domu na prodej. Samozřejmě jsme potřebovali, aby si na nás udělali čas co nejdříve, což k našemu překvapení bylo možné. Neměli jsme ani čas vyklidit z pokojů zbylý nábytek, i když ho nebylo mnoho.

 

To ale, jak jsme zjistili, nebyl pro pracovníky firmy žádný problém. Odklidili nábytek tak, aby měli přístup ke všem zákoutím koberců. Používali metodu strojového čištění, proto jejich hlavní pracovní pomůckou byl kotoučový stroj. A na místech, kde se nedostal stroj, čistili koberec ručně.

 

Výsledek jejich práce byl naprosto ohromující. Kobercům se vážně navrátila jejich původní barva a načechraný vlas. Až nám bylo skoro líto dům prodávat. Alespoň jsme ale poučení a už víme, kde hledat pomoc i při případném znečištění koberce. Navíc hloubkové čištění a dezinfekce koberců, které provádí firma A SERVIS, by se mělo provádět pravidelně, protože pouze vysávání usazené nečistoty a roztoče neodstraní. Služby této firmy velmi doporučujeme.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *