Dobrá rada nad zlato! Kotoučové čištění koberců Ostrava

Jednou mě moje sousedka poprosila o doporučení ohledně vyčištění jejího koberce. Je to sice hrozná drbna, ale když potřebuje, tak pro radu si přijde, to se nestydí. Ví, že pracuji ve firmě, kde se koberce pravidelně čistí, takže počítala s dobrým doporučením a možná i lepší cenou. Jak jinak taky.

Doporučila jsem jí firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Ostrava. Nebyla jsem zákeřná a opravdu jsem jí doporučila kvalitu. Tato firma u nás ve firmě uklízí v pravidelných cyklech. Jezdí nám čistit koberce, umývat okna a jednou nám odstraňovali z fasády i graffiti. Všestranně zaměření, ale profesionálové každým coulem.

Sousedka mi potom vyprávěla, jak čištění probíhalo, protože já sama jsem se ho v práci vlastně nikdy neúčastnila. Pracovníci A SERVISU vždy pracovali až když my jsme šli domů, aby nás nerušili.

Koberce jí přijeli vyčistit v daný termín. Měli k tomu vše potřebné včetně chemie a strojů. Využívají totiž strojovou metodu čištění. Vyměřili si plochu, aby věděli kolik chemie bude potřeba. Chemii nechali působit a potom koberec kartáčovali. Pěnu, která kartáčováním vznikla, odsáli turbo vysavačem a koberec byl po vysátí již téměř suchý. Kobercová vlákna se opět napřímila a koberec byl měkký a krásně voněl.

Sousedka byla tak nadšená, že pro mě hned běžela, abych se šla podívat. Dokonce mi poděkovala, že jsem jí zařídila lepší cenu. Že prý čekala, že služby A SERVIS  budou mnohem dražší. Nevěděla jsem o čem mluví, žádnou lepší cenu jsem jí nezařizovala. Prostě mají dobré ceny, ale nechala jsem ji při tom.

 

Jsem každopádně ráda, že byla s A SERVISEM spokojena, jako my ve firmě. Aspoň mám jistotu, že mě nikde nepomluví. A doufám, že dobré jméno A SERVISU  bude šířit stejně dobře jako ostatní drby.

Pravidelné mytí oken a výloh zajistí specializovaná úklidová firma. Výškové práce Ostrava

Hledali jsme se společníkem firmu, která by nám zajistila pravidelné mytí oken a výloh u našich obchodních jednotek ve třech městech. Přeci jen čistá okna a výlohy nalákají více zákazníků, takže jsme to nechtěli podcenit. Hledali jsme všude možně. Dívali jsme se na internet, zkoumali hodnocení zákazníků, různé recenze na dané úklidové firmy, také jsme se ptali známých a i konkurence.

Jako nejlepší volba nám z toho vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální výškové mytí oken Ostrava, která byla vychvalovaná ze všech stran. Řekli jsme si tedy, že firmu nejprve vyzkoušíme. Přeci jen jsme opatrnější a nechceme velké zklamání. Zaslali jsme této úklidové firmě poptávku na mytí oken a výloh u jedné naší pobočky, abychom věděli, jestli to bude opravdu podle našich představ. Obratem nám byl zaslán finanční návrh a jejich cena byla bezkonkurenční. Celková komunikace probíhala pružně a ve všem nám vyhověli. Byli jsme příjemně překvapeni a těšili jsme se na den realizace.

 

 

 V daný den pak dojeli tři zaměstnanci této firmy. Byli milí a velice slušní, to se taky jen tak nevidí. Prošli si prodejnu a ihned se pustili do práce. Začali mýt okna a výlohy pomocí profesionálních čistících prostředků. Když byly skleněné plochy důkladně zbaveny veškerých nečistot, přišla na řadu gumová stěrka, po které zůstaly okna a výlohy suché. Nakonec vše vyleštili tak, že se skleněné plochy leskly na všechny strany, jako by byly nové. A povedlo se jim to pouze za pomoci 100 % bavlněné pleny. Nikdy by nás nenapadlo, že jde vše tak krásně vyleštit bez použití leštících přípravků.

Po této zkušenosti jsme už neměli pochybnosti a jejich výborná reputace byla potvrzena, takže jsme neměli důvod nenavázat s firmou A SERVIS pravidelné servisní cykly mytí oken a výloh pro všechny naše obchodní jednotky. Dnes s firmou spolupracujeme již druhým rokem a vše je stále v pořádku a na stejně skvělé úrovni. Můžeme tedy jen doporučit.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *