„Výškové mytí oken, čištění fasád Brno“ je pro mě zárukou nejvyšší kvality

Potřeboval jsem výpomoc na umytí oken u nás ve firmě, která sídlí v opravdu vysoké budově, protože naše uklízečky mají z umývání oken v takové výšce strach. Můj kamarád mi doporučil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.,mytí oken ve výškách, čištění fasád Brno, se kterou má prý velmi dobré zkušenosti.

Ověřil jsem si jejich služby na internetu a musím říct, že jsem se setkal jen pozitivními ohlasy. Nabízí i mytí oken ne výškách a to i s kvalitní a bezpečnou technikou. Když přijeli, vše umyli velmi pečlivě a naše okna se skutečně leskla jako zrcadlo, což velmi mile překvapilo nejen mě, ale i moje kolegy. Dále na okna nanesli prostředky pro dlouho trvající lesk, aby naše okna vydržela čistá ještě déle.

Zprvu jsem té dlouhodobé výdrži moc nevěřil, protože se nacházíme ve frekventované ulici, ale naše okna opravdu vydržela lesklá a čistá ještě dlouho po tom, kdy je zaměstnanci z A SERVIS umyli. Co je jejich další obrovskou výhodou, že není nutné, abyste s nimi byli při jejich práci. Jde totiž o opravdu velmi profesionální, slušné a poctivé zaměstnance, za které A SERVIS opravdu ručí, nezaměstnávají ani neznámé pracovníky, a ani brigádníky.

Na jejich službě mytí oknem Brno zkrátka není co vytknout a jsme si jistý, že i jejich ostatní služby jsou tak kvalitní jako tato. Takže pokud si chcete nechat umýt okna, vyčistit podlahy a podobně, rozhodně vám doporučuji se obrátit na tuto úklidovou firmu. Jejich služby jsou sice o něco dražší, ale to je pro mě to nejmenší, pokud se mi dostane opravdu kvalitního výsledku. A ten mi tato úklidová firma vždy poskytne.

 

 

Už žádné jalové rady, ale profesionální čištění koberců Brno

 

Pořádali jsme doma rodinnou oslavu kulatin mého manžela. Oslava se vydařila, ale naše koberce se dost ušpinily. A to červeným vínem. Velká katastrofa. To nám moc radosti nepřineslo. Každý horečně vytahoval z rukávu jednu babskou radu za druhou a já je všechny zkoušela, žádná však nefungovala.

 

 

 

Skvrna se jen více zapila do koberce a rozmazala. Jediný, kdo přišel s rozumnou radou, byl důvtipný synovec, který mezitím na internetu našel nějakou úklidovou firmu. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální čištění koberců Brno, do jejíchž rukou jsme později náš koberec svěřili. Díkybohu!

Nejprve jsme museli vyjmenovat, čím vším jsme se koberec snažili vyčistit, aby jejich odstranění skvrny bylo účinné. Byl to pořádný seznam. Služby této firmy jsme si objednali převážně kvůli tomu, že používají k čištění koberců strojovou metodu namísto extrakční.

S extrakční metodou už totiž své zkušenosti máme, a ne přímo dobré. Spíš strašné. Zato hlavně pomocí kotoučového stroje a jeho kartáče byla za chvíli skvrna od vína tatam. Hurá! Nebylo ani patrné, kde se skvrna dřív nacházela.

Byli jsme rádi, že i když naše zakázka pro firmu jistě nebyla vytrhující, moc rádi nám vyšli vstříc a pomohli hned, jak to bylo možné. Navíc se k nám chovali velmi profesionálně a příjemně. Už žádné babské rady, ale úklidová firma A SERVIS. Teď, když o této firmě víme, se nám její pomoc bude určitě hodit i v budoucnu. A ostatním ji jen doporučujeme. Ten, kdo si jejich služby koupí, jistojistě neprohloupí.

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *