Jak mít perfektně vyčištěné koberce? Vím, jak na to! Hloubkové čištění koberců Brno

Před měsícem jsem u nás doma dělala dámský večírek. Bylo nás tu deset, popíjeli jsme víno a jedli jednohubky a různé chlebíčky, takže si asi dokážete představit, jak to u nás vypadalo další den. Co ale opravdu dostalo zabrat byly naše koberce, především ten v obývacím pokoji, na kterém bylo rozlité víno, zašlapané drobky a všechno možné. Když jsem se na tu spoušť podívala, řekla jsem si, že to nezvládnu jen tak vyčistit.

Přeci jen už s čištěním koberců nějaké zkušenosti mám, ale tohle jsem ještě nezažila a bála jsem, abych koberec svým zásahem neponičila. Tak jsem se rozhodla, že se poohlídnu po profesionální pomoci, která mi vyčistí kompletně koberce v celém bytě.

Na internetu jsem našla spousty firem, které se zabývají čištěním koberců. Jedna mě ale zaujala nejvíc, byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Brno,  která měla spousty kladných komentářů, hodnocení i recenzí. Takže jsem neváhala a firmu jsem zkontaktovala. Ihned jsme se slečnou domluvili termín mé poptávky, byla mi řečena přibližná cena za vyčištění koberců a také mi popsala postup, jak bude práce zaměstnanců probíhat.

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA a vynesli do bytu těžký kotoučový stroj, pomocí kterého začali zanášet do koberců účinnou chemii, která se tam nechala chvilku působit, aby pustily nečistoty a koberce se zároveň vydezinfikovaly, zbavily roztočů a celkově se vrátily do původního stavu. Když chemie zapůsobila, opět se koberce rozkartáčovaly, aby se vše dostalo na povrch a nakonec se koberce vysály výkonným vysavačem.

Vše proběhlo rychle a hlavně precizně. Bylo vidět, že zaměstnanci moc dobře ví, co dělají a šlo jim to pěkně od ruky. Zůstaly po nic krásně čisté koberce, které provoněly celý byt. Firmu musím vřele doporučit, určitě Vás nezklame.

 

Výlohy ve výškách – kdo to umí? Výškové mytí oken Brno

Dobrý den, potřebovala bych nutně radu. Máme firmu ve čtvrtém patře a potřebovala bych kontakt na nějakou firmu s přívětivými cenami na umytí oken. Dívala jsem se na internetu, ale nic moc jsem nenašla a ceny se mi zdály hodně nadsazené. Nevím moc na koho se obrátit, kdo se na umývání oken ve výškách specializuje a je s ním dobrá domluva. Můžete mi prosím poradit? Děkuji. Eva J.

Ano, přesně tento odstaveček jsem psala před měsícem, kdy jsem si nevěděla rady a umývání oken ve výškách byla pro mě jedna velká neznámá. Taky vám poradím, jak vhodnou firmu na umývání ve výškách hledat. Nedívejte se pouze na cenu, ale zapátrejte po kvalitě a referencích. Protože když jsem hleděla jenom po ceně, velmi se mi to vymstilo. Takovou firmu už jsem u nás měla, cena sice odpovídala, ale za chvilku jsme mohli okna umývat znovu.

Takže jsem se začala zaměřovat na dobrý poměr kvalita – cena. První jsem využila služby brněnské firmy, která se zaměřovala na úklid domácností a mimo to dělala výškové umývání budov. Bohužel jsem se spálila. Kvalita umytí nebyla vůbec špatná. Vše bylo úplně v pořádku, čistá okna nám vydržela, na práci samotné nebylo co vytknout.

Šlo tady bohužel o nacenění služeb a následné navýšení. Cenu nám snad udělali tak od oka a po samotné práci zjistili, jak to doopravdy je. Po první spolupráci nám navýšili cenu asi o 30% a to se mi už nezdálo. Tak jsem zapátrala dále a narazila jsem na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., výškové mytí oken, výloh Brno. U nich v žádném případě k žádnému navýšení nedošlo. Práci odvedli a stále odvádí skvěle. Takže A SERVIS LIPKA úplně v pohodě a mohu jen doporučit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *