Chcete mít zase čistý a útulný byt, zavolejte čištění koberců Ostrava

Moje sestra je po vážné autonehodě v invalidním důchodu. Je schopná se o sebe postarat, tak bydlí sama, jen s pejskem. Bydlí od nás blízko, takže ji navštěvuji skoro každý den. Když je třeba, pomůžu ji s úklidem. Hlavně s takovým tím větším úklidem, jako je umývání oken apod.

Jeden den jsem se u ní zase stavila na kávu a všimla jsem si, že její koberec, už je dost zašlý a potřeboval by vyčistit. Tím spíš, když má pejska. Všude jsou fleky a chlupy a když je člověk v domácím prostředí většinu času, měl by to mít pěkné a útulné. Rozhodla jsem se sjednat na vyčištění koberců úklidovou firmu. Na internetu jsem našla výborné recenze na A SERVIS LIPKA., s.r.o., jednokotoučové čištění koberců Ostrava.

Domluvila jsem se s jejich centrálou na finančním návrhu. Byla jsem s jejich nabídkou spokojena a tak jsme domluvili termín čištění koberců. Sestra je skoro pořád doma, takže nebyl problém přijet kdykoli, ale oni sami navrhli přesný čas a ten, k mému překvapení, opravdu dodrželi.

Na čištění si sebou přivezli velký kotoučový stroj, turbo vysavač a chemii. Tu napustili do koberce a nechali ji působit. Chemie Bosch RTS je velmi účinná i v boji proti roztočům a alergenům, což jsme samozřejmě uvítali. Když je v domácnosti zvíře, je to víc než nutnost, nechat koberec občas vyčistit.

Na koberec poté vzali čistící kotoučový stroj. Kam se nedostali se strojem, vyčistili koberec ručně. Vzniklou pěnu, která na sebe navázala veškeré nečistoty, nakonec pracovníci vysáli turbo vysavačem.

Celý byt krásně voněl čistotou. Koberec byl měkký a příjemný na dotek. A i když byl koberec téměř suchý, tak jsme nábytek, na doporučení, rozestavěli až druhý den, aby pořádně doschl.

Práce byla skvěle odvedená a zaměstnanci velmi příjemní. No, co víc si přát? Děkuji za sestru i za sebe a A SERVIS doporučuji!

Máte závratě a mytí vysokých oken Vám dělá potíže? Je zde výškové mytí oken Ostrava

Taky znáte ten pocit, kdy si stoupnete na první šprušli na žebříku a začne se Vám točit hlava? Ano? Tak to je přesně můj případ, opravdu nemám ráda výšky. Moje fobie došla až tak daleko, že nejsem schopna umýt okna u sebe v bytě, do kterého jsem se nedávno nastěhovala. Zkoušela jsem to, ale jakmile jsem se z okna koukla ven na ulici, hned se mi udělalo mdlo.

Naznala jsem, že to opravdu nezvládnu a tak jsme hledala firmu, která by mi s mytím oken pomohla, respektive, které bych tuto činnost mohla přenechat. Na internetu jsem našla mnoho úklidových firem, nicméně jedna zde měla opravdu hodně kladných recenzí a ohlasů od spokojených zákazníků. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken Ostrava, kterou jsme hned další den zkontaktovala. Slečna na telefonu byla velice milá, o všem mě informovala, rovnou se mnou domluvila termín a sdělila mi i přibližnou cenu mé poptávky. Tento přístup se mi velice líbil, takže jsem se už nemohla dočkat, až dojedou ke mně domů.

V daný termín zaměstnanci firmy dorazilli, příjemně naladění, usměvaví a velice ochotní. V rychlosti si prošli byt a ihned se pustili do práce. Okna začali důkladně umývat. Až byla všechna okna precizně vyčištěná, pomocí gumové stěrky je setřeli do sucha a nakonec je vyleštili pomocí bavlněné pleny, bez použití jakýkoliv leštících přípravků. To pro mne bylo velké překvapení a okna byla opravdu dokonale vyleštěná, jako nová.

Ve výsledku jsem byla s firmou A SERVIS LIPKA velice spokojená a těším se na naši další spolupráci. Můžu vřele doporučit. Tato firma to opravdu umí, má bohaté zkušenosti a dělají to opravdu dobře. Komunikace, odvedená práce, skvělí zaměstnanci a především rychlost a cena, tím vším se může tato firma oprávněně pyšnit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *