Nebaví vás mytí oken? Zavolejte si profesionály. Výškové mytí oken Ostrava

Už rok bydlím sama s kočkou v menším bytě. Takhle mi to vyhovuje, mám tu svůj klid, s nikým se nemusím o nic dělit, vše tu je tak, jak chci jen já. Je to prostě moje hnízdo, kam třeba někdy někoho pustím, ale momentálně jsem spokojená. Musím si tu sama také uklízet, ale jelikož vím, že mně za to nikdo nebude nadávat, tak tomu moc času nevěnuji. Spíš to probíhá tak, že když už je to opravdu nesnesitelné, vrhnu se na to a všechno to najednou uklidím. Sice to zabere o hodně víc času, než kdybych pravidelně uklízela, ale úklid mě opravdu nebaví. To stejné platí o mytí oken, která byla už opravdu hodně zašlá od nečistot a vody. Rozhodla jsem se, že se při velkém úklidu vrhnu i na ně, ať to mám konečně jednou kompletně všechno hotové.

 

Jednoho dne jsem se na ně tedy vrhla, ale po chvilce drhnutí jsem to vzdala. Špína byla na oknech opravdu hodně usazená a šlo to opravdu těžce. V tu chvíli jsem si řekla, že si na tuto práci nechám zavolat nějakou pomoc. Když jsem pak na internetu hledala různé možnosti, objevila se mi tam firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken Ostrava,  která se zabývá komplexními úklidovými službami i již zmíněným mytím oken. Ihned jsem firmu zkontaktovala. Po telefonu jsme domluvili termín, rovnou mi řekli přibližnou cenu mé poptávky, která byla opravdu příjemná a nakonec mi popsali i postup práce jejich zaměstnanců. Kompletní servis, skvělá komunikace.

 

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS, rychle si prošli byt, aby zhodnotili situaci a následně se pustili do práce. Byli opravdu zkušení, jelikož jim to šlo velice rychle a za sebou nechávali pouze krásně čistá okna. Nejprve okna pomocí rozmýváku důkladně umyli, následně je setřeli gumovou stěrkou a nakonec je precizně vyleštili pomocí bavlněné pleny. Okna byla na konci krásně lesklá a čistá, jako nová.

 

S firmou A SERVIS jsem byla opravdu moc spokojená a těším se na naši další spolupráci. Vřele doporučuji.


Strojové čištění koberce Ostrava do hloubky od alergenů a roztočů

Hloubkové strojové čištění koberců realizuje mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění koberců od roztočů a alergenů Ostrava, pro mnoho klíčových zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech. Strojové čištění koberců zajišťuje i pro celou řadu institucí, úřadů či developerů, ale také pro soukromé subjekty.

 

Profesionální hloubkové strojové čištění koberců provádí nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Ze svých získaných zkušeností si troufá tvrdit, že je schopna strojově vyčistit koberce, se kterými si jiná firma neumí poradit. Kvalitní hloubkové strojové čištění koberců zajišťuje osvědčeným strojovým způsobem čištění koberců za využití kotoučového stroje a výkonného průmyslového vysavače. Na kvalitním provedení strojového vyčištění koberců má hlavní podíl profesionální čistící chemie, kterou tato úklidová firma používá. Jedná se o velmi účinnou a kvalitní čistící chemii, která je vhodná jak do potravinářského, tak i do zdravotnického prostředí.

 

 

 

Strojový způsob čištění kotoučovým strojem považuje A SERVIS za jediný možný postup, jak dokonale koberec vyčistit od všech usazených nečistot. Hloubkové strojové čištění koberců realizuje následujícími kroky. Nejdříve se na koberec nanese čistící chemie, která se nechá na koberci chvíli působit. Následně je povrch mechanicky čištěn kotoučovým strojem s vysokým kartáčem, který koberce zbaví veškerých mastnot a nečistot. Uvolněné nečistoty z koberce se navážou na chemii a jsou vykartáčovány na povrch, odkud jsou pomocí vysoce výkonného vysavače odsáty i s nežádoucími alergeny a pachy.

 

V zásadě A SERVIS nedoporučuje extrakční – mokrou metodu. Tato metoda je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se tak nedostane hluboko do struktury koberce a extraktory, které mají jeden, nanejvýš dva motory nejsou natolik silné, aby odsály maximum nečistot. Po doschnutí se na kobercích objeví fleky nebo v krátkém časovém období jsou koberce opět silně znečištěné.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *