Na kvalitním čištění koberce nešetřete

S mojí nejlepší kamarádkou ze střední jsme stále v kontaktu. Navštěvujeme se v našich bytech několikrát do roka. Není pak nic zvláštního na tom, když si všimnete změny v bytě toho druhého. Proto jsem kamarádce okamžitě chválila jejich nový nádherný koberec. Překvapilo mě, když mi řekla, že není nový, jenom ho nechala vyčistit. Byla to taková změna, že jsem se okamžitě rozhodla dát vyčistit i ten náš. Doma jsme s manželem vyhledali firmu, která si za vyčištění účtovala nejmíň. S čištěním byli docela rychle hotoví, zvládli to jen pomocí jednoho stroje, který současně zaváděl do koberce vodu s čisticím prostředkem a okamžitě vše zase odsával.

Koberec zůstal dost mokrý, takže výsledek čištění nebyl zatím vidět. Druhý den jsem nedočkavě běžela obhlédnout nový vzhled koberce a byla jsem jako opařená. Nezměnilo se vůbec nic. Možná byl snad ještě zplihlejší než předtím. Volala jsem do firmy a ptala se jich, jestli si ze mě dělají srandu, když nám koberec vůbec nevyčistili a vypadá pořád stejně. Asi byl u telefonu zrovna nějaký vtipálek, který mi řekl, že zřejmě máme koberec tak perfektně čistý, že už ani jejich čištění ho nemohlo vylepšit a že mi gratuluje k tomu, jak pěkně ho udržujeme. Byla jsem vzteky bez sebe. Když jsem to říkala kamarádce, poradila mi, abych tentokrát zbytečně nešetřila a zavolala do A SERVISU LIPKA, dezinfekční čištění koberců a sedaček Brno, který čištění prováděl i jim.

Poslechla jsem ji a čištění objednala. Tentokrát už dopadlo podle mých představ. Koberec byl jako nový, určitě za to mohla i strojová metoda, kterou čištění prováděli. Byla mnohem komplexnější a důkladnější než to, co u nás probíhalo minule. Šetření se nám nakonec vůbec nevyplatilo, jen nás to stálo spoustu starostí navíc. Kýženého výsledku nakonec stejně dosáhl až A SERVIS.

Renovace a strojní čištění podlah Brno 

Blíží se konec prázdnin, školní budovy se začnou plnit žáky a jejich učiteli, nejvyšší čas rekapitulace naplánovaných a provedených úklidových prací – údržba podlahových krytin, mytí oken, čištění a voskování parket v tělocvičnách, chodby školních budov – dlažba, sociální zařízení? Tak za moji školu je vše v pořádku, nerad nechávám něco na poslední chvíli. Ještě před prázdninami jsem si sjednal služby společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., renovace a čištění podlah Brno. Její služby využívám již řadu let a jsem spokojený. Rád se k této firmě vracím. Společnost si neklade podmínky, vyjde vstříc všem našim požadavkům, odvádí práci, která je opravdu s porovnáním jiných firem viditelně lepší po všech stránkách. Všem svým kolegům na školách ji vřele doporučuji.

 

Pracovníci této společnosti jsou proškolení profesionálové, kteří vědí, co doporučit pro nejlepší údržbu a kvalitní ošetření podlahových krytin. Používají vysoce kvalitní vosky, které jsou nanášeny ve dvou až třech vrstvách. Tím vznikne jednolitý povrch, který nedovolí nečistotám dostat se do hloubky struktury podlah a neponičí ji. Byl jsem seznámen s tím,že na každý povrch podlahy se hodí jiný druh vosku. A jak často používat voskování podlah? Záleží na namáhavosti podlahy. Ošetřená podlaha těmito vosky zajišťuje dlouhodobý a protiskluzový efekt a lépe se udržuje v čistotě. Zanedbávání voskování krytin se ale nevyplácí. A SERVIS je společnost, která šetří naše kapsy a prodlužuje život našim podlahovým krytinám.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *