Taneční sezóna začala. A pokud nemůžete tančit, nechte se unést rytmem tanečních filmů

Hříšný tanec, Smím prosit, Černá labuť, Flashdance – to jsou filmy, které všichni dobře známe a rádi se k nim vracíme. Ale co vyzkoušet i méně známé taneční filmy, které určitě stojí za to?

Jedním z takových je určitě film Tanec v srdci, který ztvárnil autor filmů Moulin Rouge a Velký Gatsby. A hlavní motto filmu je, že ten, kdo žije ve strachu, tak žije pouze napůl. A to se snaží Fran naučit Scotta.

Scott trénoval tanec už od dětství, aby se se svojí partnerkou stali šampióny v latinskoamerických tancích, jenže Scott ji chce vyhrát svým vlastním tanečním stylem a ne podle klasických kreací, které tančí každý. Bohužel si všichni potrpí na úzkoprsá pravidla, a tak Scott sklidí ostudu a ocitne se bez partnerky. Na poslední chvíli se mu vnutí začátečnice Fran, která je ochotna tančit podle něj – je totiž ráda, že má s kým tančit, protože řekněme, že není zrovna nejžádanější partnerkou.

Nakonec Scott zjistí, že Fran není vůbec tak špatná, jak si myslel – ani jako taneční partnerka, ani jako společnice. Ale strach začne Scotta stejně dohánět, hlavně v okamžicích, kdy se začne blížit jejich soutěž…Tento skvělý taneční film vám určitě zlepší náladu a budete mít ihned chuť si zatancovat. A pokud bych vám měla ještě něco doporučit, co se pro mě s tímto filmem trochu váže, tak úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček a koberců Brno. Jednou jsme s přítelem po jejím sledování vylili láhev vína a nešlo to dolů. Naštěstí nám to pomohli vyřešit zaměstnanci A SERVIS LIPKA. Přijet mohli hned za dva dny a po víně nebyla pak ani památka.

 

Na čištění podlahy doporučuji strojovou metodu kotoučového stroje

Svou práci mám doma, kde mám na to vyhraněnou jednu místnost. Samozřejmě po svých klientech nechci, aby se přezouvali a já se v kanceláři snažila udržovat pořádek, ale časem na tom podlaha začala být vážně špatně. Vyhradila jsem si na to proto jeden den, že se pustím do jejího pořádného vyčištění, ale s moc velkým úspěchem jsem se teda nesetkala. Spíš to byla zbytečná dřina. Tak jsem si řekla, že si na to najmu úklidovou firmu.

 

 

Na internetu jsem si přečetla několik recenzí a podle nich se rozhodla pro A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace a čištění podlah Brno. A byla jsem s nimi opravdu moc spokojená. K vyčištění použili speciální chemikálie, a potom vše kartáčovali zvláštním strojem, který jsem předtím nikdy neviděla. Stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. Dále mi doporučili ochranný vosk určený na podlahy, který jsem si na jejich doporučení nechala nanést. A je to vážně skvělá věc, protože se špína na podlaze už tolik neusazuje, stačí ji jednou týdně přetřít a stále září jako nová.

Opravdu odvedli vynikající práci. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, a předně jejich službu čištění podlah Brno, protože jsem s nimi byla opravdu spokojená ve všech ohledech. Navíc nabízejí i spousty dalších úklidových služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, jsem si jistá, že i zbytek jejich servisu bude stejné kvality. Jen se nesmíte odradit cenou, která je sice o něco vyšší, ale určitě se vyplatí do toho investovat, podlaha vydržela čistá a lesklá opravdu dlouho.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *