Nadechněte se a poznejte srubový dům

Dřevostavby koncipované jako nízkoenergetické bydlení mohou být nejenom finančně nenáročné, ale také krásné. Srubové domy Woodlife v sobě spojují tradiční lidovou architekturu s moderními prvky a technologiemi, které odstraňují všechny původní nešvary roubených domů, a naopak posilují jejich oceňované vlastnosti. Kvalitní dřevostavba se díky tomu prozradí sama. Na první nádech.

Návštěva klasické dřevostavby ve vás totiž právě díky tomu zanechá jedinečný dojem. Klima v místnosti je velmi příjemné. Stavba přirozeně dýchá, i když je zároveň skvěle izolována. Uvnitř vám bude dobře v zimě i v létě. Vaše plíce pohladí optimální vzdušná vlhkost i léčivé silice vydechované použitým dřevem. Delší pobyt pak bude mít pozitivní vliv na vaše zdraví, imunitu, ale i psychickou pohodu. Nenajdete tu plísně ani choroboplodné zárodky, které tak často okupovaly roubenky našich prarodičů, a díky použitým dřevěným profilům s perodrážkou se nemusíte bát ani sesychání a deformace stavby.

Přírodní bydlení s výhodami moderních technologií

Použitá srubová konstrukce v sobě spojuje všechny prvky důležité pro nízkoenergetické a funkční bydlení. Její robustnost dobře odolá povětrnostním vlivům a po vzhledové stránce jde doslova o pastvu pro oči. Všechny domy od společnosti Woodlife se mohou pochlubit zárukou 48 měsíců s individuálním prodloužením pro jednotlivé části až na 15 let.

Roubenky, srubové domy i víkendové srubové chatky pod taktovkou Woodlife jsou vyráběny jako oblíbené domy na klíč. Bydlet v nich můžete už za pár týdnů, aniž by bylo nutné stavbu nechat projít mrazem. Můžete si vybrat již hotový projekt nebo celému dílu udělit svůj originální rukopis. Ať tak nebo tak, rozvržení místností nebo volba vnitřního obložení či izolace zůstává vždy na vás. Navštivte stránky Woodlife.cz a načerpejte inspiraci pro své budoucí bydlení v dřevostavbě, které si zaručeně zamilujete.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *