Potřebujete opravdu hloubkové čištění podlah? Vyzkoušejte „Mytí a čištění Praha“

S manželkou jsme se dali na podnikání a obchodujeme se zdravotnickými pomůckami. Dobře se nám daří, takže jsme rozšířili sortiment a přesunuli prodejnu do větších prostor. Podařilo se nám získat pronájem ve velice dobré lokalitě za slušnou cenu. Problém byl ale v tom, že tyto prostory nebyly právě v nejlepším stavu a potřebovaly nutně vymalovat a generálně vyčistit podlahy.

Malování se ujali dva naši známí. Zbývalo vyřešit, komu zadat čištění podlah. Vzhledem k tomu, že prodáváme zdravotnické zařízení, nepůsobila by prodejna se špinavou podlahou dobře, museli jsme zajistit hloubkové vyčištění. Potřebovali jsme něco účinnějšího, než jsou čisticí stroje v klasických supermarketech, které pouze roztírají vodu se saponátem. Důkladné čištění nabízí A SERVIS LIPKA, strojové mytí, čištění podlah Praha.

Tato firma se zabývá detailním generálním čištěním podlah pomocí kotoučového stroje. Tento zhruba 50 kilový stroj přivezli také k nám a pustili se do práce. Kartáče stroje drhly společně s čisticí chemií podlahu, dokud nebyly veškeré nečistoty vykartáčovány pryč z povrchu. Všechna špína pak byla odsáta vysavačem. Povrch podlahy se musel ještě jednou přetřít vodou, aby se mohl neutralizovat od zbytků chemického čističe. Na závěr stačilo už jen nechat podlahu volně doschnout.

Vypadalo to skvěle, podlaha úžasně prokoukla. Po nečistotách nebylo ani památky. Jen se krásně leskla čistotou. Pracovníci A SERVISU nám také doporučili nanesení vrstvy ochranného vosku, který podlahu zakonzervuje a udrží ji déle čistou. Tento nápad se nám líbil, brzy si jistě voskování podlah domluvíme. Víme, že na kvalitně provedenou práci A SERVISU se můžeme spolehnout a nemusíme se bát jejich služby kdykoli znovu využít.

Jak ušetřit práci při úklidu? Máme pro vás několik tipů neztrácet zbytečně čas

Pokud chcete mít stále hezky uklizeno ve vašem bytě či domě, neznamená to, že musíte každý víkend trávit „generálním“ úklidem a pokaždé, když přijdete z práce, začít po domě lítat s prachovkou v ruce. Stačí se vyvarovat klasických chyb, které vám umožní vaše úklidové práce efektivně urychlit. Například špinavé prádlo třiďte hned a hned znamená ten okamžik, jakmile ho ze sebe sundáte. Vedle šatníku umístěte jeden koš na barevné prádlo a jeden na bílé. Až přijde čas na praní, nemusíte se už s tříděním špinavého prádla, či dokonce jeho hledáním všude po pokoji, zdržovat a můžete se hned pustit do praní. Tímto ušetříte alespoň dvacet minut. A to už může být jeden díl vašeho oblíbeného seriálu.

 

 

Dalším dobrým návykem je naučit se umývat nádobí hned, jakmile se najíte. To se týká zejména hrnců a pánví. Čím déle je necháte stát, tím hůře to potom půjde. A pokud se vám například něco ohřívá, těch pár minutek využijte k opláchnutí nádobí, které už nebudete potřebovat. A pokud máte myčku, tak do ní hned vše rovnou naskládat, a ne vše naházet do dřezu a dát nádobí do myčky až tehdy, kdy ve dřezu nebude žádné místo.

 

A pokud máte doba koberce, tak rozhodně zavést pravidlo, že v botách se nesmí dovnitř (a mělo by to platit i v případě, že máte podlahy), protože to přidává opravdu hodně práce. Pokud vám přijde někdo na návštěvu, kdo je zvyklý u sebe doma chodit v botách, tak mu slušně vysvětlete, že teď není u sebe doma, ale u vás doma a nabídněte mu papuče. A pokud už je váš koberec opravdu ve špatném stavu, je lepší na to zavolat úklidovou firmu. A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha, nabízí prvotřídní čištění koberců, kdy váš koberec poté bude dokonale vyčištěný a to i za příznivou cenu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *