Na mytí oken už jedině spolehlivou firmu

Vlastníme dvě obchodní jednotky s mobilními telefony v centru města, kde je velký provoz, dost se tam práší a nejvíc se to odráží na našich oknech a výlohách. Okna i výlohy byly už dost zašlé a zanesené nečistotami, tak jsme se rozhodli, že tuto práci přenecháme odborníkům, kteří budou vědět, co a jak.

Hledali jsme na internetu nějakou úklidovou firmu, která se mytím oken a výloh zabývá. Našli jsme jich spousty, tak jsme moc nevěděli, kterou vybrat. Pro jednu jsme se tedy rozhodli. Firmu jsme zkontaktovali s naší prosbou. Nabídli nám termín další týden, jelikož jsme na to nijak extra nespěchali, tak nám to bylo jedno. Tím veškerá komunikace skončila. Když jsme se jich zeptali, kolik to asi tak bude stát, začali být docela nepříjemní a spustili na nás, že jak to jako můžou vědět, když neví rozměry a počet oken a výloh. V klidu jsme jim to nahlásili a bylo nám řečeno jen to, že se to spočítá na místě. Neměli jsme čas hledat novou firmu, nějak dál to řešit, tak jsme jim vše odkývali a potvrdili termín.

V daný termín, v předem stanovený čas nikdo nedojel. Když jsme kontaktovali firmu, abychom věděli, kde je chyba, nikdo nám to nezvedal. To už byla opravdu poslední kapka. Ozvali se nám o tři hodiny později, že už jsou na cestě a ani neřekli důvod, proč nedojeli brzo ráno, ani se neomluvili. Tak jsme jim poděkovali, ale už jsme o jejich služby s jejich přístupem neměli zájem a jejich příjezd jsme zrušili.

Byli jsme naštvaní a šli jsme se uklidnit do kavárny, která sídlí vedle našeho obchodu. Vše jsme majiteli kavárny, s kterým se známe, pověděli a ten nám dal vizitku na jejich, prý spolehlivou úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o.

Další den, když jsme vychladli, firmu A SERVIS LIPKA jsme zkontaktovali. Byli velice milí, ochotně nám popsali postup jejich práce, v rychlosti udělali přibližnou cenovou nabídku a domluvili jsme termín realizace. V daný den dojeli zaměstnanci firmy už o 10 minut dříve. Zhodnotili postup a ihned se pustili do mytí. Byla to opravdu rychlá, pečlivá, prostě kvalitní práce. Celkový přístup firmy A SERVIS byl naprosto dokonalý, jak v prvotní komunikaci, tak v realizaci naši poptávky, proto tuto úklidovou firmu můžeme jen doporučit.

Čištění koberců už není žádný oříšek

Před rokem jsme se s přítelem nastěhovali do většího bytu v centru města, kde předtím bydlela pětičlenná skupina mladých studentů. Takže si asi dokážete představit, v jakém stavu po nich byt zůstal. Vše jsme pomaličku dali nějak do kupy, jediné, co nám zbývalo bylo vyčištění koberců, které jsou po celém bytě.

Tak jsme se do toho pustili. Ale ať jsme se snažili sebevíc, špína byla do koberců přímo zažraná a žádný čistící přípravek na koberce nepomáhal. Po asi hodině snažení jsme to vzdali a zavolali jsme kamarádce, která nedávno přes nějakou úklidovou firmu podobný problém vyřešila. Vzali jsme si od ní kontakt a koukli na internet, abychom se s firmou alespoň trošku seznámili. Firma A SERVIS LIPKA s.r.o. už při pročítání různých recenzí a ohlasů ze strany zákazníků vypadala velice slibně.

Firmu jsme tedy zkontaktovali, nahlásili jim náš požadavek a zaslali přibližné rozměry našich koberců. Obratem nám byl zaslán finanční návrh a nabídnuty termíny k provedení čištění koberců. Vše probíhalo velice rychle, což nás těšilo a udělalo na nás velký dojem.

Ve stanovený termín se zaměstnanci firmy dostavili včas, respektive už deset minut před. Zaměstnanci byli velice milí, ochotní a vypadali seriózně. Celý byt si prošli, aby věděli, kde začít a jak postupovat. Do bytu vynesli velký kotoučový stroj, pomocí kterého koberec hloubkově vyčistili a s kvalitní chemií také vydezinfikovali, zbavili všech roztočů a celkově navrátili původní vzhled všech koberců. Vypadaly jako nové.

Vše po sobě krásně uklidili tak, že nebylo poznat, že by u nás někdo byl. Vše proběhlo kvalitně a především čistě. Celkově velká spokojenost a určitě to není naše poslední spolupráce s firmou A SERVIS LIPKA.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *