Profesionální mytí a čištění oken a skleněných fasád. Výškové práce Praha

Firma A SERVIS LIPKA s.r.o., nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a to i služby umývání a čištění ve formě výškových prací. Provádí nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. Pro lehce přístupná místa používají teleskopické tyče o délce až 9m, výškové práce provádí pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky.

 

Vždy se snaží uskutečnit ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení v provedení zakázky. Pro výškové práce mají tým profesionálních pracovníků, kteří jsou pro tuto práci odborně vyškoleni. Jejich tým horolezců má certifikace a školení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci.

 

Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Pro výškové práce využívají své zkušenosti a jsou schopni řešit práce ve výškách, které jsou pro jiné firmy neřešitelné. Profesionální mytí oken a výloh i výškové mytí jsou schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 

Dlouhodobě se specializují na profesionální kompletní mytí oken, výloh a různých skleněných ploch, včetně jejich nano impregnace GLP. Kladou důraz na precizně provedené úklidové práce a maximální spokojenost klientů. Používají moderní techniku, účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky. 

 

 

Mytí a čištění oken a výloh zajišťují pro své zákazníky, kteří potřebují umýt běžně znečištěné skleněné plochy, nebo je zbavit silných nečistot například po malířích, řemeslnících po stavbě a rekonstrukcích.

 

Mytí oken a výloh realizují tzv. trikem suchého leštění. Nikdy k práci nepoužívají leštící přípravky, které zaručují skleněným povrchům dokonalý lesk, ale za čas vystoupí mapy po leštění.

 

Okna leští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Po použití leštících přípravků za mokra, jsou po nějakém čase na oknech vidět kola a tahy leštění.

 

V případě, že neleštíte skla na sucho, je důležité, aby na oknech nezůstalo leštidlo, které za čas vystoupí a ukazuje mapy po leštění. Již řadu let zajišťuje firma  A SERVIS  servisní mytí výloh v obchodních centrech a dokážou zvládnout umýt výlohy jakkoliv velkých rozměrů v dohodnutém termínu se svým týmem zkušených pracovníků.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *