Nástěnné konvektory od Licon

Stavíte nebo rekonstruujete byt nebo dům a přemýšlíte nad tím, jak ho efektivně vytopit? Hledáte náhradu za  staré radiátory? Řešení pro vás se jmenuje nástěnný konvektor. Nástěnné konvektory nabízí společnost Licon.

Moderní provedení

Společnost Licon nyní nabízí dva základní typy nástěnných konvektorů. Jedná se o nástěnné konvektory Licon OK a nástěnná tělesa Licon OK/C Ceramic. Oba dva typy konvektorů mají dlouho historii a nyní jsou k dostání ve velmi atraktivním designu.

 

Designová varianta Licon OK

Nástěnné konvektory Licon OK jsou určeny pro běžné  použití v domácnostech ale i ve veřejných a průmyslových prostorech. Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené hned z několika důvodů. Mají moderní design, jednoduchou montáž a hospodárný provoz. Tyto konvektory významně šetří vaši peněženku a to díky unikátnímu řešení použitého výměníku tepla dosahujícího vyšších výkonů i při malých rozměrech tělesa. Za zmínku stojí především nástěnný konvektor Licon OK PLAN se zcela rovnou přední deskou . V provedení PLAN se vyrábí na zakázku a je k dispozici pro všechny dostupné rozměrové řady standardního tělesa OK .

Novinka – tělesa Licon OK/C Ceramic

Druhým typem nástěnných těles od Licon jsou nástěnná tělesa Licon OK/C Ceramic, která jsou naprostou novinkou na českém trhu! Od nich lze opět čekat maximální výkon, úsporu energií a minimální hlučnost. Tato nástěnná tělesa mají přízvisko inteligentní. Systém totiž vyhodnocuje teplotu topné vody a vzduchu v místnosti a podle toho je volena optimální výkonová křivka. Radiátory jsou navíc k dostání v několika barevných variacích – okrová, béžová, modrá, zelená nebo slonovina.

Chtějte chytré a elegantní topení.

www.licon.cz .

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *