Grilování i v zimě

Milujete grilování a proto netrpělivě vyhlížíte léto? Už nemusíte, grilování si můžete užívat i nyní a stačí opravdu málo!


Kvalita od Catler

Pořídit si totiž můžete domácí gril, který je určen právě k vnitřnímu použití. Uspořádat si tak zimní grilovačku už nebude žádný problém. K domácím grilům se řadí i Kontaktní gril Catler GR 8010, který nyní můžete získat za skvělou cenu.

Proč Catler?

Kontaktní gril Catler GR 8010 je spojením dokonalého provedení, který doplňují a inovativní funkce pro ještě lehčí grilování. Kontaktní gril GR 8010 je navržen tak, aby vám co nejvíce zjednodušil přípravu zdravých a přitom chutných pokrmů. Grilovat můžete bez přidání jediné kapky tuku! Mimo jiné má tento gril nastavitelný sklon grilovací desky, který umožňuje jednoduché odvedení veškerého přebytečného tuku z připravovaného pokrmu do vyjímatelné odkapávací misky.

    

Špičkové funkce i zpracování

Největší předností grilu Catler GR 8010 je jeho precizní zpracování za použití špičkových materiálů, čímž je zaručena jeho dlouhá životnost. Gril má například i variabilní ovládání teploty, které umožňuje přípravu různých druhů pokrmů. Stačí zvolit teplotu vhodnou pro vámi zvolený pokrm. Má jedinečný systém uzamykání, který umožňuje přeměnu kontaktního grilu na otevřený BBQ gril – můžete tak získat dvě grilovací plochy, jednu žebrovanou a jednu plochou. Grilu Catler GR 8010 je například i vybavený 15 minutovým časovačem, který umožňuje monitorovat během předehřívání nebo grilování uplynulý čas a řadu dalších vychytávej!

Objevte kouzlo zimního grilování. Více informací na www.atranet.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *