Moderní sklolaminátové květináče

Atmosféru místa vytváří detaily. K prvkům, které dotvářejí pocit z místa, patří bezpochyby i květináče. V současné době máme na výběr z mnoho druhů v různých barvách, které se hodí do různých interiérů.


Atraktivní design a skvělá cena

Poslední dobou jsou velmi oblíbeným druhem sklolaminátové květináče. Proč? Důvody jsou dva – mají atraktivní design a dají se pořídit za skvělou cenu. Navíc sklolaminátové květináče mohou oživit interiérové prostory ale i exteriér.

Venku  celý rok

Venkovní sklolaminátové květináče mají jednu obrovskou výhodu. Ve venkovních prostorách vydrží po celý rok, nemusíte se tedy trápit s jejich přenášením. Další předností těchto květináčů je hmotnost, která se dle jednotlivých druhů pohybuje mezi 5 -10kg. Nejčastěji se tyto květináče vyrábějí v moderních nadčasových barvách antracit a bílá.

   

V interiéru jsou nedocenitelné

Ze sklolaminátových květináčů se můžou stát exkluzivní designové doplňky každého prostoru především díky jejich vysokému lesku a netradičním tvarům. Sklolaminátové květináče se hodí nejen do kanceláří nebo komerčních objektů, ale výborně se hodí i do domácností.

 

Originální kousky a široký výběr

Pokud hledáte originální doplněk do zahrady nebo domu, zkuste se zamyslet nad pořízením designově zajímavých květináčů. S výběrem vám může pomoci například specializovaný e-shop www.eshop-kvetinace.cz . Kde naleznete spoustu zajímavých a originálních kousků!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *