Neláká vás zbytečně strohý a minimalistický nábytek současnosti? Vsaďte na klasiku!

Architektonické trendy v současnosti pro moderní interiéry hovoří zcela jasně. V interiéru je kladen důraz na rovné a čisté linie a tvary a pro nábytek toto pravidlo platí dvojnásobně. Výsledkem ale je, že nábytek mnohdy postrádá své osobité kouzlo a půvab a je jen kostkou nebo obdélníkem, vhodně zařazeným do prostoru. Pokud vám tento styl nevyhovuje, nikde není psáno, že si takové vybavení musíte do interiéru pořizovat. Zařiďte se podle vlastního vkusu a vsaďte třeba na léty ověřenou klasiku.

 

Elegantní tvary nabízí italský nábytek

Rovné linie nábytku pro mnoho zákazníků představují jen minimální originalitu a design. Ovšem i v dnešní době se ještě najdou takové druhy nábytku, které na tyto linie nesází. U většiny prodejců jsou zastoupeny jen okrajově nebo vůbec, ale najít se dají. Mezi takové druhy se řadí například italský nábytek. Jeho vzhled zůstává už několik desítek let naprosto stejný a stále je považován za jeden z nejelegantnějších druhů.

 

Žádné rovné linie u italského nábytku nenajdete

Italský nábytek ve stylu Provance se rovnými liniemi zcela určitě neprezentuje. Právě naopak. U nábytku jsou zvýrazněné jeho zaoblené rysy. Ať už se jedná o pokřivené nohy u stolů a židlí, dekorativně vyřezaná čela skříní, nebo elegantní rámy zrcadel. Zatímco rovné rysy jsou typickým rysem moderního nábytku, italský nábytek a sobě většinou nemá žádné. Všude jsou spíše zaoblené tvary. I přesto je už dlouhá desetiletí považován za nadčasový.

 

Kde takový nábytek najít?

Chcete si prohlédnout nabídku a zjistit, zda by se nehodilo italské vybavení třeba do vašeho interiéru. Nehledejte levné imitace Itálie, ale opravdu italský nábytek. Takový nábytek na našem trhu nabízí například společnost AV Interiéry. V nabídce této společnosti najdete originální italský nábytek vyrobený z masivního dřeva paulownie a kombinací překližky (zejména zad a ohýbaných částí). Precizní zpracování je znát z každého detailu. Standardně je dodáván v typických odstínech, tedy – bílá patina, černá patina, ořech.

 

Detailní nabídku najdete přímo na www.avinterieryshop.cz.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *