Není krb jako krb. Krby na biolíh jsou estetické i funkční zároveň

Topení krbem s sebou přináší nezaměnitelnou atmosféru. Jen si představte tu pohodu, když je venku pochmurné počasí. Venku padá sníh, mrzne a vy se necháváte unášet žlutým plamenem hořícího krbu a užíváte si jeho sálavé teplo. Krb dokáže vyčarovat romantické chvíle, když máte u sebe milovanou osobu a a hledíte do plamenů s pohárkem červeného vína. Vyzařuje z něj pohoda a teplo domova.


Krby mají však i méně přívětivou stránku, která zahrnuje štípání dřeva, vymetání popelu a zápach kouře. Navíc klasický krb do panelákových bytů nebo podnájmu prostě nedostanete.


 

Inovativní krby

Krb na biolíh s nejnovější technologií ale těmito nešvary netrpí. Poháněný čistým bioetanolem má čisté spalování bez zápachu, takže neprodukuje žádné dráždivé dýmy, popel nebo uhlíky. Kromě toho nevyžaduje komíny, potrubí nebo přípojky inženýrských sítí, takže jeho instalace je velmi jednoduchá.


Krby na biolíh sou atraktivní, inovativní a uhlíkově neutrální, proto není těžké pochopit, proč se krby na biolíh staly tak populárními. Působí totiž nejenom jako estetický prvek, ale místnost dokáží i mírně vytopit. Množství tepla ovšem bude záviset na mnoha faktorech, jako je například okolní teplota v místnosti, kvalita použitého paliva, velikost místnosti atd.

 

Jak vybírat krb na biolíh?

Rozhodněte se, zda chcete krb především pro vytápění nebo vám více záleží na docílení kouzelné atmosféry v místnosti. To určí druh modelu a velikost krbu. Jednotky s menšími hořáky (ty s kapacitou hořáku menší než 1l) obecně nemají schopnost vydávat velké množství tepla a jsou určena především pro estetický dojem. Krby s většími hořáky však budou obecně vyzařovat mnohem více tepla. Můžete si vybrat volně stojící, vestavěné nebo přenosné krby.


Podívejte se na všechny krásné krby, které jsou k dispozici a vyberte si styl, tvar a barvu, která nejlépe ladí s interiérem vašeho domova. S takovou širokou škálou tradičních i moderních vzorů určitě najdete ten, který se vám zalíbí a bude vám sloužit několik příštích let. Inspiraci můžete hledat na stránce www.biokrb-levne.cz


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *