O izolaci vstupních dveří se zasklením v dnešní době nemusíte mít obavy

V současné architektuře patří mezi často skloňované pojmy především míra izolace, tepelné ztráty nebo snížení energetické obtížnosti budov. Stávající rodinné domy, byty nebo nově postavené domy by  měly docílit toho, aby jejich tepelné ztráty byly co nejmenší a míra tepelné izolace objektu naopak co nejvyšší. I vchodové dveře v tomto směru mají velmi důležitou roli, ačkoliv byly dlouhou dobu podceňovanou oblastí. Mnoho domácností v touze po vyšší míře izolace volí raději dveře v kompletním provedení, ale designové by se více hodily dveře prosklené. Mají dveře se zasklením dostatečné izolační schopnosti?

Podobná situace, jako u oken

Tvrzení, že vstupní dveře s prosklením dosahují nižších izolačních vlastností, než dveře plné, je v dnešní době už jen fáma. V minulosti to samozřejmě platilo, protože se do dveří využívala pouze obyčejná skla, která rozhodně nebyla schopna dosahovat potřebných izolačních vlastností. Stejně tak, jako u oken. I do dveří se ale využívají aktuálně skla s mnohem vyššími izolačními vlastnostmi a hodnotami, než kdysi. Vlastnosti plných nebo prosklených vchodových dveří jsou díky tomu na rovněž stejné úrovni. Podle vlastního vkusu si tedy můžete vybrat, jaká varianta vám bude vyhovovat nejlépe. Musí ale být využito perfektní zasklení. A to najdete jen u těch nejlepších výrobců dveří. A kde najít kvalitní vchodové dveře?

BOHEMIA PLAST GROUP  s.r.o. poskytuje zasklení pomocí dvojskel a trojskel

Firma BOHEMIA PLAST GROUP  s.r.o.  je na našem trhu jedním z nejnavštěvovanějších a nejspolehlivějších výrobců, specializovaných na okna z plastu, hliníku i ze dřeva. Stejně tak, jako v nabídce pro hliníková okna, plastová okna a eurookna udává i v oblasti dveří zasklení pomocí izolačních skel. Lépe řečeno se jedná i izolační dvojskla a trojskla. Ta mohou být využita pro plastové i hliníkové vchodové dveře. Dvojskla jsou tvořeny dvěma tabulemi skla a plocha mezi nimi je vyplněna izolačním plynem – argonem. Trojskla mají meziskelní prostor rozdělen ještě jednou skleněnou tabulí a ani zde nepostrádáme Argon.

Kromě moderních druhů skel nabízí firma i možnost zasklení pomocí izolačního skla s tepelnou ochranou, bezpečnostního skla, protihlukového skla, protislunečního skla, ornamentálního skla nebo skla s povlakem IPLUS LS. Přesvědčte se sami přímo na www.bohemiaplast.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *