Nejžádanější schodiště jsou ty celodřevěná

Společnost EQUIPE DESIGN se na českém trhu objevila již v letech 1998 a od té doby neustále dokazuje své kvality odrážející se od profesionálního zázemí a schopných zaměstnanců. Rodinné domy o více patrech či spojené byty s podkrovním prostorem se bez schodiště zkrátka neobejdou. V takovém případě je však nutné zasednout a celý návrh si řádně promyslet. V tomto stavebním segmentu není prostor na chyby nebo kompromisy. Právě z těchto důvodů je dobré se se svými požadavky svěřit specializované společnosti, která přesně ví, co má dělat. Pojďme se společně podívat na aktuálně nejžádanější celodřevěné schodiště. Zaujmou nejen svým vzhledem, ale i vysoce kvalitním provedením.

Celodřevěné schody jako skvělá součást interiéru

Celodřevěné schodiště dokáže naprosto svěžím nádechem dotvořit atmosféru daného prostoru. Vyjímají se především ve vstupech do podkroví nebo všude tam, kde je interiérový koncept laděn do dřevěného vzhledu. Schodiště je dominantou každého projektu, buďte s výběrem pečlivý.

Společnost EQUIPE DESIGN je schopna vám nabídnou služby od samotného návrhu až po celou realizaci i s následným servisem. Rovněž se jedná i o výrobce, takže získáváte při nákupu jistotu, že vám schodiště montují zaměstnanci s ladným přehledem a kontrolou nad svou prací.

Celodřevěná schodiště i do starších budov

Celodřevěná schodiště jsou oblíbená taktéž pro svou použitelnost. Dají se namontovat jak do moderně laděných interiérů, tak i do starších budov. Vždy danému prostoru propůjčí senzační vzhled. Na výběr je z nejrůznějších druhů dřevěných materiálů jako je dub, buk nebo například třešeň.

Pokud se ptáte na tvarové možnosti a schopnosti společnosti EQUIPE DESIGN, můžete být bez jakýchkoliv obav. Celodřevěná schodiště se dají velmi jednoduše vyrobit v téměř jakémkoliv tvaru U nebo L či dokonce jako točitá schodiště.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *