Odstranění graffiti nebylo nikdy tak jednoduché!

Máme dům kousek od centra Prahy. V poslední době se tu rozšířilo graffiti, tak jsme se s manželem rozhodli, že bychom chtěli nějak náš dům chránit a předejít těmto zbytečným problémům. Začali jsme tedy pátrat po nějakém řešení na internetu. Nakonec jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., což je úklidová firma, která se ale také zabývají právě odstraňováním graffiti a antigraffitovými nátěry. Pročetli jsme si vícero článků, recenzí, komentářů a hodnocení od jejich zákazníků a už jen z toho jsme byli velice nadšení. Samá kladná hodnocení a ohlasy na jejich jméno.

Rozhodli jsme se tedy, že je taky zkusíme. Firmu A SERVIS, snadné odstraňování graffiti Praha,  jsme zkontaktovali a poptali se právě na tu, již zmíněnou, antigraffitovou ochranu. Bylo nám řečeno, že ji lze aplikovat skoro na všechny povrchy a že je tento nátěr hydrofobní a přitom fasáda pořád „dýchá“ a netvoří se plísně.

Jeho největší funkcí je ale to, že z tohoto nátěru lze se 100% úspěšností odstranit graffiti, aniž by na domě zůstaly nějaké šmouhy nebo skvrny. Bez této ochrany je úspěšnost pouze mezi 60-90%. Ihned jsme tedy domluvili termín, ještě týž den nám zaslali finanční návrh, který byl opravdu příjemný. Celková prvotní a hlavně skvělá komunikace nás přesvědčila, že všechny ty kladné odezvy jsou pravdivé.

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA a pustili se do práce. Nejprve sjednotili a očistili celou fasádu, aby po nanesení nátěru byl odstín fasády jednotný. Následně nanesli antigraffitovou ochranu. Jejich práce byla rychlá a důkladná a především byli velice milí a ochotní.

A opravdu se to vyplatilo. Měsíc nato, se nám přes noc objevilo na domě graffiti. V tu chvíli jsme byli naprosto v klidu, jelikož stačilo jen zavolat A SERVIS a oni nám to bez problému odstranili a zdarma dané místo znovu ošetřili ochranou. S firmou A SERVIS LIPKA jsme byli velice spokojeni a určitě budeme doporučovat dále.

Problémy s plísní jsou už minulostí

Zavlhnul nám sklep. To se může stát snadno. A plíseň, která se nám v něm v důsledku toho objevila, moc příjemná nebyla. Sklep používáme ke skladování potravin, takže jsme plíseň potřebovali rychle odstranit. Všechny potraviny jsme tedy vyklidili, abychom se do odstraňování mohli pustit, přípravek byl totiž silně páchnoucí a také toxický. No, za pár měsíců jsme měli plíseň ve sklepě zas. Postup s odstraňováním jsme opakovali ještě několikrát, pokaždé s jiným přípravkem.

Náš postup ale očividně nebyl účinný a tak jsme se rozhodli jít na to trochu jinak. Zavolat si na tuhle práci odborníky přece není nic špatného. A těmi odborníky byla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., proti plísni, nátěry Praha. Ti by si s plísní měli poradit hned.

V tomto případě jsme potraviny ze sklepa ani odstraňovat nemuseli, pouze na místech, kde by zavazely. Jak jsme se dozvěděli, nátěr proti plísni firmy A SERVIS je totiž nezávadný. Používají ho běžně v blízkosti potravin nebo i ve zdravotnických zařízeních. Navíc taky vůbec nepáchne, to nás hodně překvapilo. Nátěr nám tedy sympatičtí pracovníci firmy aplikovali a už zbývalo jen čekat, zda i za několik měsíců budou zdi sklepa krásně čistě bíle jako teď – po profesionálním zásahu odborníků.

Už je to nějaká doba a ve sklepě po plísni není pořád ani památky. Vypadá to, že se firmě A SERVIS  plíseň podařilo kvalitně odstranit. Jistě na firmu nezapomeneme a při každém dalším problému, ne jen s plísní, se určitě obrátíme jedině na ni.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *