Odstranění spreje z fasády bytového domu

S firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem se setkal poprvé při hledání služeb v odstranění graffiti Brno. Dostal jsme na ně kontakt od svého známého, který je kontaktoval se stejným probléme, jako já. Šlo o odstranění spreje z fasády bytového domu. Malůvka byla kreslená napůl sprejem napůl fixem, takže šlo odstranění celkem špatně.

 Ze začátku jsem se pokusil kresbu odstranit sám vapkou, ale nešlo to, takže jsem musel najít někoho, kdo graffity z fasády odstraní. Můj známý mi poradil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která mu graffiti také odstraňovala, takže jsem dal na jeho radu a kontaktoval je. Všechna práce probíhala vcelku dobře, až na to, že kdybych se nepokoušel odstranit graffiti z fasády sám, šlo by to prý mnohem lépe. Z fasády, jak mi řekli, se barva musí dostat hned napoprvé, jinak není výsledek úplný a fasáda se musí navíc pískovat nebo oškrabat úplně, aby grafity odstranili. Pracovníci firmy fasádu opravili a přetřeli fasádní barvou. I když mi nabízeli přetření fasády antigraffiti ochranou, odmítl jsem. Za necelý měsíc se však na fasádě objevila další malůvka, takže jsem opět kontaktoval A SERVIS a po opravě jsem nechal nanést i ochranu proti graffiti. Další oprava byla mnohem větší a finančně nákladnější, takže doporučuji rovnou všem prevenci, rozhodně se vyplatí!! Práci A SERVISU LIPKA hodnotím jako velmi kvalitní a rychlou.

 

Také máte problém se sprejery ve vašem domě

Firmu A SERVIS LIPKA jsem se rozhodla oslovit kvůli problémům se sprejery. V naší ulici se před nedávnou dobou rozmohlo malování po zdech a bohužel to neminulo ani náš dům. Sice byla malůvka zhruba 50 x 50cm, ale přesto dost hyzdila dům. Asi týden poté jsme hledala vhodnou firmu, která dokáže sprej z fasády dostat. Pročetla jsem si, že je to velmi obtížné a spousta firem na trhu to ani nedělá, protože nedokáží graffiti z fasády dostatečně odstranit. Navíc se jedná o službu, která je finančně nákladná. Já jsem se tedy rovnou rozhodla oslovit někoho, kdo takovou zakázku zvládne hned napoprvé.

Chtěla jsem mít grafiti odstraněné co nejrychleji, aby náhodou nepřibily další čmáranice. Znám to z ostatních domů, kde neodstranili sprej hned, do týdne se objevily další malůvky, takže jsem se tomu rozhodla předejít. Firmu A SERVIS LIPKA, jsem se rozhodla kontaktovat poté, co jsem si přečetla pár recenzí a taky vyčetla z jejich stránek všechny činnosti. Nejvíce mě však oslovily kladné recenze zákazníků, u kterých prováděli odstranění graffiti Brno. Podle nich mají téměř ve všech případech 100% výsledek a fasádu dokáží úplně opravit. Rozhodla jsem se tedy firmu A SERVIS kontaktovat a rovnou jsem s nimi probrala možnou ochranu do budoucna, protože už rozhodně nestojím o další grafity na domě. Na centrále jsem se domluvila na termín, který jsme si řekla a pánové přijeli snad už druhý den. Protože však sprejeři použili nějaký velmi kvalitní sprej, nešlo graffiti odstranit jednoduše a museli ten kousek fasády oškrabat, udělat nový podklad pro barvu a znovu přetřít. Nátěr proti graffiti jsem tedy rozhodně chtěla, protože nechat si natírat celý dům barvou není levné. Práci zaměstnanců musím velmi pochválit, vůbec není vidět, kde graffiti namalovali, takže svou práci dělají rozhodně dobře! Doporučuji.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *