Pouze kvalitní hydroizolace střechy vás ochranní před špatným počasím

Střecha je stejně tak důležitá jako základy celého domu. Za předpokladu, že podceníme její výstavbu a rozhodneme se pro špatně zvolenou hydroizolaci či žádnou, nemůžete očekávat, že se stane vaším ochráncem na dlouhá léta dopředu. Střecha dává všem domům svůj specifický vzhled a zároveň slouží jako ochranný prvek před přímými slunečními paprsky i deštěm nebo větrem. Záleží pouze na vás, jakým směrem se při výstavbě a zajištění komfortu uberete. Objednejte si služby zkušené společnosti a nechte si vyhotovit precizně provedenou hydroizolaci střechy. Tohoto kroku mohou využít i majitelé starších domů a sjednat nápravu dlouholetého přehlížení prosakující vlhkosti a prasklin ve střeše.

Základem hydroizolace střechy

Základem každé kvalitně zrealizované střechy je přítomnost hydroizolační válcované a po té laminované fólie, která se ve své podstatě postará o celkovou pohodu obývání jakéhokoliv objektu. Fólie je vyrobená na bázi měkčeného PVC a není omezena žádnou velikostí nebo tvarem, jelikož je lehce svařitelná. Dá se e tedy napojit i pří pozdější přístavbě.

Společnost Hizol se v této branži pohybuje téměř 20 let, je tedy jasným favoritem na českém trhu. Vše se odvíjí od používané fólie zvané Alkorplan disponující celou řadou skvělých výhod. Je vhodná jak pro realizace zcela nových stavebních objektů, tak i pro použití při rozsáhlejších i menších rekonstrukcích.

Výhody hydroizolace střechy fólií Alkorplan

Fólie Alkorplan se prodává ve standardní šedé barvě. Po individuální domluvě lze tuto barvu nahradit a například červenou nebo zelenou. Mezi hlavní přednosti jednoznačně patří stabilizace proti UV záření a povětrnostnímu stárnutí.

Fólie Alkorplan je na trhu již přes třicet let, z dlouhodobého hlediska jde o mimořádný materiál, který dosahuje skvělé rozměrové stálosti. Toto tvrzení se opírá o celou řadu již úspěšně zrealizovaných staveb po celém světě. Udělejte první krok k zabezpečení svého domu a domluvte se na přesných podmínkách ještě dnes.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *