Ozkoušejte si markýzu bez jakéhokoliv rizika díky společnosti FAKRO!

Každým rokem se setkáváme s velice nepříjemným slunečním zářením a klasická řešení jako závěsy vás zkrátka neuspokojí? Pohlížíte nesměle po kvalitní venkovní markýze, ale stále si nejste úplně jistí? Firma FAKRO vám nabízí to nejlepší na trhu s garancí spokojenosti. Jestliže vám jejich špičkové markýzy AMZ z jakéhokoliv důvodu nebudou nakonec vyhovovat, dostanete zpět své vložené peníze.

Účinná ochrana interiérních prostor před horkem spočívá v opravdu důkladném odstínění tepla a nakonec i světla, a to nejlépe ještě předtím, než dojde k nepříjemnému prohřátí okenního skla a sálání tepla do útrob bytu nebo domu. Klasické závěsy ale i moderní žaluzie však odklání teplo až potom, co projde přímo skrz okno, takže jejich účinek je mnohdy velice pochybný.

Venkovní markýzy AMZ od FAKRO si s teplem dokážou poradit o mnoho lépe. Nenechají ho ani nakouknout do vašeho interiéru a hned ho bez pardónu odkloní pryč.

Nadstandardní komfort pro vaše oči i tělo bez jakýchkoliv obav

Markýzy AMZ jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního materiálu, který je odolný proti vlivům počasí. V klidném stavu jsou srolovány do válečku a umístěny v tzv. hliníkové kazetě přímo nad oknem. Toto řešení umožňuje použití dostatečně široké markýzy (efektivní zastínění), která nezmenšuje prosklenou plochu okna jako je to u žaluzie a přináší s sebou i velmi jednoduché a rychlé ovládání. Markýzu lze zastavit úplně v jakékoliv pozici.

Náš tip: pro nadstandardní užitný komfort doporučujeme markýzy s elektrickým ovládáním.

Kromě odfiltrování přebytkového tepla poskytuje tato markýza také vizuální komfort pro vaše oči, které chrání před ostrým světlem. To oceníte zejména při práci u svého počítače.

 

FAKRO markýzy AMZ – skutečná ochrana na toto léto

Firma FAKRO si za jednoznačnou kvalitou svých výrobků stojí, proto pro letošní rok přichází s nevídanou akcí. Aktuálně můžete i vy ozkoušet přednost venkovních markýz AMZ zcela bez rizika. Je to naprosto jednoduché. Pokud s nimi nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vrátíte je a FAKRO vám následně vrátí vaše peníze. Zaručeně, a to až do 31.8. 2017! Prověřte své nové markýzy v těch nejtvrdších podmínkách a ověřte, co vše vám mohou ve skutečnosti nabídnout! Snadně a bez jakéhokoliv vedlejšího rizika!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *