Pořádně s tím zameťte

Prázdniny se přesunuly za druhou polovinu a podzim se pomalu blíží. Začínáme pozorovat první zažloutlé lístky spadané na cestičky na zahradě. Podzim je začátkem každoroční úmorné činnosti – zametání prachu, špíny, zbytků suché trávy i spadaného listí.

Na pomoc proto přichází ruční zametací stroj Kärcher S 650 (doporučená cena 4190 Kč), který si poradí s listím, prachem i čištěním venkovních ploch. Můžete se s ním pustit do čištění chodníků, cest, vjezdů do dvora a garáží i dalších pevných ploch okolo domu. Je 5x rychlejší než klasické koště s lopatkou. Je vybaven silným zametacím válcem a dvěma bočními kartáči, díky čemuž můžete v jednu chvíli uklízet plochu o šířce 650 mm. Boční kartáče dokáží dobře vymést rohy i okraje u obrubníků. Díky výškově nastavitelnému madlu, můžete svěřit péči o chodníčky i potomkům. Uvidíte, že se nebudou bránit tak, jako když před ně postavíte hrábě, koště a lopatku.

Praktický je i co do skladnosti. Po práci jednoduše vysypete zásobník, uložíte stroj do parkovací pozice a zastrčíte pod skříň na vyšších nohách v garáži nebo opřete o zeď. Za praktický a funkční design byl Kärcher ruční zametací stroj S 650 oceněn už v roce 2007 cenou IF product design award.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *