Foukaná minerální izolace na půdě pomáhá v létě i v zimě!

Zateplení stropů je jednou z nejúčinnějších technologií zateplení domů. Pomáhá přesně tam, kde to domy nejvíce potřebují. Investice je až několikrát nižší, než v případě zateplení fasády. Návratnost celé investice je 4-6 let. Proč je zateplení stropů jednou z nejúčinnějších technologií? Protože pomáhá v létě i v zimě a aplikuje se na tom nejvhodnějším místě.

 

V zimě – snížení nákladů na vytápění

Foukaná minerální izolace na půdě rodinného domu dokáže výrazným způsobem snížit náklady na vytápění. Úspora může být až 30% ze současných nákladů. Každý rok to může znamenat úsporu částky přesahující i 10 000 Kč. Izolace je totiž na nejvhodnějším místě – na stropě. Teplý vzduch od vytápění má nižší hustotu a menší hmotnost. Díky tomu stoupá směrem vzhůru, tedy ke stropu. Pokud stropy a půdy nejsou zateplené, uniká teplo konstrukcí téměř bez užitku. Foukaná izolace dokáže teplo udržet tam, kde ho nejvíce potřebujete, tedy v obytných místnostech. Když se teplo udrží v místnosti déle, můžete topit méně a stejně bude v interiéru příjemná teplota.

 

V létě – brání přehřívání

V parném letním počasí se nejvíce rozpalují střechy domů. Ať už máte jakoukoliv krytinu, její teplota v horkých dnech může být skutečně vysoká. Teplo ze střechy sálá všemi směry, nejen nahoru, ale i dolů. Pokud se teplý vzduch na půdě nezastaví o izolaci, prostupuje až do obytných místností. Izolace na půdě zlepšuje klima v obytných místnostech i v létě.

Foukané Izolace s.r.o. – specialista na foukanou minerální izolaci

Jedním z největších specialistů na českém trhu v oblasti foukaných minerálních izolací je společnost Foukané Izolace s.r.o. Má již 18 let zkušeností a na svém kontě již stovky realizovaných projektů. Využívá kvalitní a certifikované materiály. Na všechny realizace poskytuje prodlouženou záruku 60 měsíců. Po celém území ČR nabízí bezplatné zaměření.

Detailní informace najdete na www.foukaneizolace.cz.

1 komentář

  1. Kamila

    13.12.2017 at 10:57

    Jen a jen doporučuju, jděte do toho, kdo má pokoj v podkroví nebo hodně v zimě vytápí, neváhejte ani chvilku – instalace trvala 1 den – jsme v Jižních Čechách a nechali jsme si to dělat tady od Maveizolu http://maveizol.cz/ – ale opravdu od srdce říkám, náklady za vytápění kolem 30 % dole oproti loňsku a v létě si v podkroví nepřipadáte jak v 50 °C sauně! Takže jednak je tam mnohem příjemněji a jednak tolik neklimatizujete, pokud máte prostor určený pro spaní, atd.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *