Pískování, odstraňování graffiti z kamene, teraca, betonu, mramoru a travertinu. Řešení a prevence, fasády Praha 2

O odstraňování graffiti jsem se začal zajímat především v době, kdy jsem jednou ráno odcházel do práce a na našem domě uviděl obrovské graffiti přes celou jednu stěnu našeho domu. Skutečně velký problém nastává ve chvíli, kdy se graffiti objeví na přírodních materiálech, jako jsou mramor, pískovec, kamenné a břidlicové obklady. Katastrofa je to taky v případě betonu, který dnes moderní architektura ráda kombinuje s kovem a sklem.

Pokud se graffiti objeví na tomto materiálu, dochází zde k nenapravitelné škodě. Odstranění nejde provést stoprocentně a tento materiál nejde bohužel opravit ani žádným jiným způsobem, než drahou krystalizací nebo zamalováním silikonovou barvou, přičemž ale dochází ke ztrátě. Krystalizace mramoru a hloubkové pískování jsou příliš drahé metody. Jiné sofistikované metody jako je revitalizace kamene a přírodních materiálů bývají podobně nákladné. Ovšem jejich kompletní poničení jde předcházen aplikací antigraffitového nátěru, který tato firma nabízí.

Já jsem ho bohužel na svém domě tehdy neměl, ale z fasády domu šlo naštěstí graffiti odstranit, a poté jsem ho nechal na dům nanést. Graffiti se mi za měsíc objevilo znovu, ale lidé z A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování, čištění graffiti, ochrany fasád Praha 2, ho odstranili už mnohem snáze právě díky ochrannému nátěru. Když pouliční vandalové viděli, že jejich čmárání nemá velký smysl, protože ze zdi vždy zmizí, nechali toho.

Proto mohu všem tuto službu odstranění graffiti Praha všem vřele doporučit, protože s ní mám ty nejlepší zkušenosti a určitě se jedná o investici, která se vyplatí, protože snad nikdo nechce mít zničený dům tímto ubohým vandalismem.

Profesionální strojní, hloubkové čištění podlah. Voskování a nano impregnace Praha 9

Vlastním menší krámek s dekoracemi a podobnými blbostmi do domácnosti, na kterých si my ženy zkrátka potrpíme. Minimálně většina z nás. U hlavních dveří mám sice položený koberec, aby zachytil co nejvíc prachu a další nečistoty hned při vstupu do prodejny, ale i tak veškerou špínu nezachytí. Proto je moje podlaha často špinavá, i když se snažím ji pravidelně čistit. Došla jsem k závěru, že bude lepší, když si na její vyčištění najmu nějakou úklidovou firmu.

 

 

Poradila jsem se proto s jednou známou, která si nechává pravidelně čistit podlahy u n doma a dala mi kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 9, voskování, čištění, impregnace podlah, která má na internetových stránkách i nejlepší recenze na strojové rotační hloubkové čištění a voskování podlah. Prakticky hned jsem jim zavolala. Bála jsem se, že bude problém s termínem, protože mám však otvírací dobu od rána do večera, od pondělí do pátku. Jim však nedělalo nejmenší problém přijet o víkendu.

Bylo pro mě milým překvapením, jak velmi rychle vypracovali finanční návrh. Domluvili jsme se na následující sobotu. Podlahu vyčistili dokonale, nenašla jsem na ní sebemenší šmouhu a špína byla ta tam. Naprosto předčili veškeré mé očekávání. Musím tuto firmu jen a jen chválit a všem výrazně doporučit, protože úklidovým firem je dneska hrozně moc a najít mezi nimi tu, se kterou budete spokojeni ve všech ohledech, není vůbec jednoduché.

Hlavně pokud hledáte nejen firmu, která odvede dobrý kus práce, ale má i příjemné a milé zaměstnance, se kterými je snadná domluva a mají profesionální přístup nejen k práci, ale i k jednání se zákazníky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *