Pokud potřebujete umýt okna ve výšce, obraťte se na „Výškové práce Brno“

Jsem majitelem menší cestovky a kancelář máme v administrativní budově, kde je velmi frekventovaný provoz, což je vidět i na našich oknech. A protože jsme ve vysokém poschodí, tak nechceme po úklidovém personálu, aby vnější stranu oken umývali, aby nedošlo k nějaké nehodě. Jenže zároveň jsem ani nechtěl, aby špinavá okna rušila dobrý dojem celé kanceláře.

Proto jsem hledal firmu, která okna dobře umyje a dává na okna i impregnaci, aby se špína na oknech už tolik neusazovala. Pročetl jsem proto několik článků na internetu a dočetl se o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění skleněných fasád Brno, výškové mytí oken,  která právě čistí okna i ve výškách. Všechno to jsou pouze pracovníci, kteří jsou proškolení na práci ve výškách, a kteří provádí mytí oken a skleněných ploch ve výškách za pomocí slaňovací techniky, takže pro ně myt ve výškách není překážkou.

Ještě ten den, co jsem je našel, jsem do firmy zavolal a domluvil se s nimi na termínu čištění oken, kdy mi ještě ten den poslali návrh finančního plánu. Cena se mi prvně zdála trochu vysoká, ale i tak jsem si řekl, že to zhledem dobrým referencím firmy vyzkouším. A rozhodně nemůžu říct, že bych toho litovat, protože okna umyli opravdu perfektně.

Tímto bych chtěl jejich službu mytí oken Brno všem doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci, a k tomu všemu ještě podle mého v krátkém časovém úseku, takže mě nenapadá nic, na co bych si mohl ve finále stěžovat. Jejich kvalitu si můžete ověřit i na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, díky kterým jsem je našel i já a přidal se tak k řadě spokojených zákazníků.


Poptáváte čištění koberců v Brně? Hloubkové tepování sedaček, koberce Brno

Jednou se mi velkým nedopatřením povedlo vylít olej u nás v kuchyni na koberec. Manželka se to snažila vydrhnout, ale nešlo jí to, ani když u toho dřepěla hodiny. Prakticky jsme nad tím ve výsledku oba strávili celé odpoledne a bylo nám to naprosto k ničemu. Nakonec jsem se smířil s tím, že si na to budeme muset najmout úklidovou firmu. Když už jsem věděl, že do toho budu muset vrazit peníze, chtěl jsem, aby se jednalo o skučné profesionály s dobrými referencemi.

Projel jsem proto důkladně internet a nakonec jsem si vybral úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění strojním kartáčem sedaček, koberců Brno, která měla největší počet recenzí. A když u nás s prací skončili, pochopil jsem proč. Všechny mastné skvrny zmizely a koberce vypadaly tak dobře, jak kdybychom je koupili a nechali vyčistit. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly celý byt a říkali, že by po nich měla jít nově vzniklá špína snadno dolů.

 

Byli jsme fakt nadšení, protože s takovým výsledkem jsme nepočítali ani přes jejich vynikající reference, protože jsme si zkrátka mysleli, že něco takového ani není možné. Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců Brno všem vřele doporučuji, protože to jsou skuteční mistři ve svém oboru.

Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale vzhledem k veliké kvalitě jejich služeb, je to po mě zanedbatelný detail. Zaměstnanci byli velice milí a opatrní k ostatním věcem v našem bytě, takže mě zkrátka nenapadá nic, co bych jim mohl vytknout. Za mě prostě maximální spokojenost ve všech ohledech.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *