Posilovací stroje

Máte rádi cvičení? Ať už pravidelně cvičíte nebo se pouze chystáte začít, možností je nepočítaně. Například takový bench press G. Toto cvičení je určeno pro posilování velkého prsního svalu a ostatních podpůrných svalů včetně deltového a hákového svalu a tricepsu. Probíhá tak, že cvičící během lehu na zádech spustí zátěž na úroveň hrudníku a pak ji opět zvedne do pozice, kdy je ruka zcela vyrovnaná. Pokud se rozhodnete pořídit si posilovací stroj do domácnosti, ušetříte čas strávený ve fitcentru a užijete si soukromí při cvičení, časovou flexibilitu i přívětivé čisté prostředí. Pro efektivní cvičení je vhodné použít kombinaci více strojů určených na posilování více částí těla. Záleží však na vašich finančních možnostech a především na dostatku prostoru pro umístění posilovacích strojů.

 

Zaměření posilování

Pro tvarování dolních končetin si vyberte rotopedy, ergometry, běžecké pásy nebo cyklotrenažéry. Horní končetiny, záda a prsní svaly procvičí veslařský trenažer, stepper zase zadek a nohy. Zkušení sportovci nedají dopustit na klasické činky a lavice.

 

Bezpečnost při cvičení

Vyberte si raději stabilnější a bezpečnější stroje s nosností o 10 a více kilogramů převyšující vaši současnou hmotnost. Při kladkových strojích dávejte pozor na kvalitu kladky a lana, neriskujte pád závaží a poškození podlahy.

 

Flexibilní řešení

Pro vypracované bříško také můžete použít novodobý posilovač břišního svalstva Gymbit. Jeho plus je nejen možnost zpevnění a vytvarování vašeho břicha, ale i originální design, který připomíná tvar motýla. Díky tomu bude sedět na vašem těle bez problémů. Jak to funguje? Prostřednictvím elektrických impulsů zaktivizuje vaše ochablé svalstvo. Není třeba se bát, že by ho bylo vidět – je téměř neviditelný, čili ho můžete používat nejen doma, ale i v práci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *