Přichází zima, máte už palivové dřevo?

palivove-drevo
Palivové dřevo i krbové dřevo se díky rostoucím cenám energií dostává do stále většího popředí zájmu široké veřejnosti. Tento druh paliva je vhodný pro jakýkoliv typ krbu nebo krbové vložky. Hodí se i pro klasické kotle na dřevo nebo do zahradního krbu. Společnost Vladeko zajišťuje kvalitní krbové i palivové dřevo ve standardní délce 30 až33 cm. Po domluvě se dá zajistit i jiný rozměr. Za všech okolností se vám dostane kvalitního dřeva z listnatých dřevin jako je dub, buk, habr a další. Pokud nemáte možnost přepravy dřeva k vám domů, Vladeko se o vše postará.
 
palivove-drevoPalivové dřevo listnatá směs
Palivové dřevo z listnatých dřevin s převažujícím podílem dubu je opracované štípáním. Jde tedy o připravené polénka přímo do krbu. Palivové dřevo nemusíte používat výhradně do kotlů nebo krbů, jedná se o víceúčelový materiál vhodný i k táborákům, grilování nebo udění.
Dřevo je přepravování ve velkoobjemových vacích. Obal je navržen tak, aby ho bylo možné používat opakovaně.Především zjednodušuje přepravu materiálu a dopravu prázdného vaku nazpět do společnosti. Palivové dřevo si můžete složit i do svého vozíku a obalový materiál ponechat na místě.
 
Doprava palivového dřeva až před dům
Společnost Vladeko se díky zkušenostem na trhu dokáže postarat o každého zákazníka od prvního kontaktu až po konečné složení dřeva až před váš dům. V případě, že nemáte možnost dřevo k sobě domů přepravit, můžete využít jedinečné služby, která se o vše postará.
Společnost Vladeko sice nedisponuje vozový parkem, ale má kontakty na místní přepravce. Díky spolupráci dlouhodobějšího charakteru zajišťuje příjemné ceny. Cesta je samozřejmě počítána i na zpět, pro bližší informace o cenách za dopravné volejte na číslo 311 678 445.
 
Pokud vás zajímají i další informace o palivovém dříví, navštivte internetové stránky na adrese www.vladeko.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *