Proč si vybrat kvalitní dřevěná okna

Při výstavbě domu nebo při rekonstrukci je nutné myslet na co nejnižší ztráty energie. Ceny jsou v této oblasti každým rokem dražší. Ať už se bavíme o elektřině, dřevu nebo plynu, nemůžeme z dlouhodobého hlediska očekávat opačný vývoj. Jediné, co můžeme pro svou peněženku udělat, je nákup kvalitních materiálů a držet se nejmodernějších technologických postupů. Dřevěná okna neodmyslitelně patří k moderní době a to nejen pro svou schopnost udržet váš dům v teple bez zbytečných ztrát energie, ale také pro svůj přírodní vzhled a možnost obnovy. Ve své podstatě jde v poměru kvalita a cena o nejlepší tepelný izolant na trhu.
 
alboDřevěná okna nezestárnou
Dřevěná okna mají celou řadu nepostradatelných výhod. jednou z nich je, že jde o materiál, který nikdy nevyjde z módy. Navíc je celkem snadno renovovatelný. Jakmile pocítíte výraznější stárnutí materiálu, postačí vrchní lazurovací nátěr, který zvládne nanést i laik.
Dokonalou stálost a stabilitu výrobku zaručuje třívrstvá tepelná lamela. Dřevěná okna od Alba se tak skvěle přizpůsobí jakýmkoliv klimatickým výkyvům i vlhkosti. Dřevo zároveň disponuje mnohem lepší pevnosti rámů i křídel.
 
Dřevěná okna s kvalitní povrchovou úpravou
Společnost a zároveň výrobce dřevěných oken poskytuje svým výrobkům vysoce kvalitní povrchovou úpravu s řízeným procesem schnutá barvy. Hloubková impregnace chrání dřevěná okna před pronikáním vlhkosti a tím prodlužuje jejich stálost a výslednou životnost.
Pokud se rozhodnete pro hloubkový vryp, působí hloubková impregnace jako ochranný prvek před hnilobou, zamodrání nebo cizopasnými houbami. Společnost Albo sleduje veškeré trendy v oblasti dřevěných oken, proto se k zákazníkovi dostane špičkový výrobek.
 
Pokud vás zajímají i další informace o dřevěných oknech společnosti Albo, navštivte internetové stránky na adrese www.albo.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *