Proč vybrat podlahu tam, kde mají komplexní nabídku jednotlivých druhů?

Pokud plánujete rekonstrukci domácnosti s výměnou podlah, nebo stavíte novostavbu a čeká vás výběr podlahových materiálů do jednotlivých místností, čeká vás složitý výběr. Jen málokdy totiž celou domácnost vybavíte jen jedním druhem podlahové krytiny. Spíše v jednotlivých místnostech střídáte podlahové materiály a vzájemně je kombinujete. Každá místnost má totiž nevlastnosti podlahy jiné požadavky. Už to je první z důvodů, proč vybírat podlahu tam, kde mají komplexní nabídku druhů. Důvodů, proč navštívit takového prodejce je ale mnohem více.

 

Odborné a hlavně nezaujaté poradenství

Jednou z dalších výhod je odborné a nezaujaté poradenství. Pokud navštívíte specializovaného prodejce například plovoucích podlah, samozřejmě vám bude tvrdit, že tento druh podlahové krytiny je nejlepší volbou do všech místností, i když to tak vůbec nemusí být. Specializovaná podlahová centra s komplexní nabídkou vám poskytnou opravdu odborné a hlavně nezaujaté poradenství o tom, který druh podlahy se pro konkrétní využití hodí skutečně nejlépe. A takové prodejny nemusí být jen v Praze, ale můžete najít i podlahové centrum Olomouc, které je jedním z největších v republice.

 

Podlahové centrum Jehla – specialista na podlahy

Jedním z největších podlahových center na Olomoucku je obchod Jehla. Toto podlahové centrum má ve své nabídce opravdu komplexní sortiment podlahových krytin. Na jediném místě můžete najít přes 1 000 rolí koberců mnoha různých druhů. Nechybí ani plovoucí laminátové podlahy, PVC podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy, vinylové podlahy a spousta dalších druhů podlahových materiálů. S výběrem vám pomůže kvalifikovaný personál s širokými znalostmi o jednotlivých druzích podlah. Pokud budete mít zájem, Jehla zaměstnává také odborné pracovníky, kteří se vám postarají o pokládku všech nabízených druhů podlah.

Více informací najdete přímo na www.jehla.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *