Řemeslný detail nové řady dveří SIMA od společnosti SOLODOOR vás zaujme

Tvarová čistota, rovné linie, ničím nerušený design a krásná jednoduchost. Právě takové jsou designové nároky do moderních domácností a pro oblast dveří to samozřejmě platí také. Bezfalcové dveře splývající v jedné rovině se zárubněmi byly nově obohaceny o další detailzapuštěné rámečky dveří s prosklením. Dříve se jednalo především o zakázkovou výrobu truhlářů u masivních dveří. Ovšem tento typ dveří začala sériově vyrábět společnost SOLODOOR. Řemeslný detail, který kromě estetické funkce má i praktické výhody (o zapuštěný rámeček nezavadíte oblečením) představila v nové modelové řadě SIMA (SOLODOOR) se zapuštěnými rámečky. 
 
doorLuxusní design v sériové výrobě
Propracovaný detail vznikl ve spolupráci s designéry a výroba nové modelové řady pro dveře SIMA (SOLODOOR) je naprosto přesná, spolehlivá a precizní. Rámeček zapuštěný v ploše dveří je dokonale estetický a navíc není nebezpečný – za vystouplou hranu rámečku prosklení můžete zachytit oděv a v horším případě poškodit i dveře. Rám prosklení v jedné linii s plochou dveří u nové řady SIMA je elegantním řešením do moderních interiérů. Dveře SIMA se skvěle kombinují i s ostatním vybavením interiéru.
 
soloHladkou, jemnou a čistou linii nic nekazí                                    
Dokonale atraktivního vzhledu dveří a zárubní v interiéru docílily dveře SIMA bezfalcovou variantou, tedy dveřmi bez polodrážek. Ty mají skryté panty a dokáží tak v jedné rovině splynout se zárubněmi. Společně s hladkým detailem v podobě zapuštěných rámečků u prosklení, výsledný efekt jedné, ničím nerušené linie dveří je perfektní.
 
Modelová řada SIMA od společnosti SOLODOOR se vyrábí v odolném SOLO 3D povrchu, který perfektně imituje přírodní vzhled dřeva, vybírat lze hned z několika dekorů od klasických tuzemských dřevin až po dřeviny exotické.
 
Kompletní nabídku dveří a detailní informace najdete na www.solodoor.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *