Vyzkoušejte selský styl bytového textilu

1452279l
Pokud stejně tak jako já patříte mezi městské naplaveniny na venkov, jistě jste již narazili na selský styl interiéru. Já se přiznám, že jsem mu přímo propadla. Nemusíte být rovnou vyznavačem původních, řekněme starožitných „kousků“, protože někomu prostě nesedí, že by součástí jeho bytu měla být věc již použitá. To zaprvé, za druhé, právě textilie na starožitném nábytku bývá velmi často užíváním až příliš poškozena a nezbývá nic jiného než ji nahradit. Opravy čalouněného nábytku necháme odborníkům – restaurátorům, my si vystačíme s textilními doplňky pro ať už původní selský nábytek nebo nový nábytek selského stylu.
Rustikální sice ve svém významu znamená prostý, ale přes svoji prostotu (nebo právě proto) je momentálně rustikální – venkovský styl velmi moderní a sofistikovaný, jak u nás, tak i v zahraničí!
Máte-li například nábytek jídelního koutu v rustikálním stylu, můžete ho doplnit právě textilním sedákem s venkovským motivem, který vidíte na obrázku:
1452279lBarvy jsou nádherné, jarní, přírodu tím máte nadosah.
Můžete si pořídit všechny sedáky stejné anebo, což jistě udělá jídelní kout originálním a jedinečným, kupte si každý sedák jiný. Tento na obrázku je oboustranný!
Materiál se výborně udržuje, jednoduše vyperete v pračce na 30°C. Uchycení na židli je praktické a jednoduché-pomocí gumiček.
Vybírat můžete z dalších motivů, jako zvířecí mláďátka nebo další květinový vzor:
1452264l1452272l
Ještě doplníme záclony nebo závěsy vhodné do venkovského interiéru:
1449849l1449851l
Můžete je mít v barvě jara-zelené nebo v barvě země-hnědé. Bordura je vyšívaná, tedy do tohoto stylu dokonale vhodná.
A až to budete mít doma takto vyjarněné, tak můžete vyrazit s celou rodinou do okolí na výlet, třeba na kole, když už je, teď v únoru, takové jarní počasí.
Autor článku: Jitka Mžiková

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *