Rozsviťte si – každé 3. svítidlo můžete mít zdarma!

troji-role-osvetleni-12
Svítidla jsou nejen funkční ale i dekorativní součástí každého interiéru. Nad výběrem svítidel je proto nutné uvažovat, vybrat totiž musíte taková, která splní svůj účel a současně se stanou ozdobou dané místnosti. Jestliže v současné době uvažujete nad nákupem nového osvětlení, neměla by vám uniknout tato super akce. Díky ní totiž můžete získat každé třetí svítidlo zdarma a ušetřit tak spoustu peněž. Jak a kde?
 
Pro každého – ale ne navždy
Speciální akci, v rámci které je možné získat každé třetí svítidlo zdarma, připravil e-shop rozsvitsi.cz. Pro každého, kdo chcete koupit nové osvětlení pro interiér i exteriér platí mimořádná nabídka – pokud koupíte tři světla, máte třetí zdarma. Akce platí i pro nákup více kusů svítidel – tedy tak, že pokud jich potřebujete opravdu hodně a vyberete například 30 svítidel, za deset z nich neplatíte. Prostě a jednoduše – neplatíte za každé třetí svítidlo a to se rozhodně vyplatí, že?
 
Nabídka vás nadchne
Na rozsvitsi.cz najdete více jak 1000 různých druhů svítidel od klasických, přes moderní a na své si zde přijdou i milovníci extravagance a vysokého designu. Nechybí ani praktické venkovní osvětlení. Akce 2+1 se vztahuje na všechny z nich. Výhodně tedy můžete nakoupit lustry, nástěnná svítidlastolní či stojací lampy, LED osvětlení a další. Za super cenu si tak můžete vybavit kvalitními světelnými zdroji celou domácnost či firmu, to už záleží opravdu jen na vás. Podobná akce se vztahuje i na nákup LED žárovek, využít můžete 4+1 zdarma!
 
troji-role-osvetleni-12
 
Akcí to nekončí
Kromě výhodné akce se můžete těšit na další bonusy. Prvním z nich je doprava svítidel na vámi určené místo – i ta je zdarma! Pro všechny, kdo s výběrem váhají nebo si neví rady, které modely jsou pro ně vhodné, jsou připraveni zkušení poradci. Zeptat se jich můžete na cokoliv, poradí vám se vším. Kontaktovat je můžete online – právě na rozsvitsi.cz.
 
Nečekejte na nic. Tato mimořádná akce totiž nebude trvat věčně! Stačí kliknout na www.rozsvitsi.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *