Rostoucí popularita foukané izolace

Foukaná izolace není nic jiného než klasická stavební tepelná izolace. Hlavní rozdíl je ve způsobu aplikace, ta foukaná vyžaduje od klasické specifičtější přístup za pomocí speciálního stroje k foukání. Hlavní výhodou je rychlost realizace. Foukaná izolace je efektivní a čisté řešení tepelné izolace pro jakýkoliv objekt. Právě z těchto základních důvodů je foukaná izolace stále populárnější
 
Jaké jsou typy foukané izolace
Realizace foukané izolace se provádí ze třech materiálů. Jde o celulózu, minerální vlnu a polystyrén. Výběr materiálu není na vás, ale na charakteristických vlastnostech daného objektu.
Po vzájemné konzultaci a obhlídce budete seznámeni s nejvhodnějším typem materiálu. Každý z těchto typů má v oblasti propustnosti tepla, prohoření a zvuku své individuální vlastnosti.
 
Proč je foukaná izolace populární
V oblasti tepelné izolace budov se jedná o nejoblíbenější materiál pro celou řadu výhodných atributů. Foukaná izolace umí dokonale vyplnit jakýkoliv prostor bez nežádoucích tepelných mostů. Jde o efektivní a rychle proveditelný pracovní postup bez jakéhokoliv zdržování
 
hizol
 
Oproti tradiční izolaci je aplikace foukané několikanásobně rychlejší. Rovněž se nemusíte zaobírat odbornou přípravou nebo úklidem před zahájením izolování. V neposlední řadě určitě oceníte žádná omezení provozu během aplikace. Foukaná izolace má až o 40% větší tepelně izolační vlastnosti.
 
Pokud vás foukaná izolace zajímá více, navštivte internetové stránky poskytovatele na adrese http://www.hizol.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *