Zelená střecha pro váš dům

green-roof-1000x750
Bydlíte ve městě a všude kam oko dohlédne se nacházejí jen betonové panoramata bez špetky zeleného nádechu? Chybí vám kontakt s přírodou, která k životu neodmyslitelně patří? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, je zelená střecha skvělým řešením vaší problematiky. Střešní zahrada se může stát skutečností během několika dnů, stačí se obrátit na společnost Hizol se svým požadavkem.
 
Střešní zahrada není jen fantazie
Střešní zahrada nebo zelená střecha spadá do oblasti moderní výstavby a realizace bydlení korespondující aktuální trendy. Ve své podstatě jde o pokrytí celé nebo části střechy vegetací a půdou. Rovněž se může použít pěstěný substrát, který se vysazuje na hydroizolační membránu.
Zelená střecha je skvělou volbou pro všechny zájemce o perspektivní bydlení s moderními požadavky. V zelené střeše mohou být zahrnuty i další vrstvy jako je třeba kořenová bariéra, zavlažování nebo odvodnění.
 
green-roof-1000x750
 
Zelená střecha pro náročnou klientelu
Zelená střecha poukazuje na určitý stupeň komfortu každého klienta zvlášť. Jen málo kdo se může pochlubit svou vlastní zahradou v centru města. Jde o nepřekonatelný reprezentativní prvek, který vám střešní zahrada propůjčí na celý život.
Mimo jiné jde o skvělou ochranu před mechanickým poškozením střechy a rovněž se navýší zvuková a tepelná izolace objektu. Velkou výhodou zelené střechy je tvorba čistého kyslíku a zároveň zachytávání částic prachu a dalších nečistot. V případě odborného provedení jde o investici na celý život.
 
V případě, že vás zajímají i další informace o střešních zahradách od společnosti Hizol, navštivte jejich internetové stránky na adrese www.hizol.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *