Společnost ASIO s.r.o. představuje tři druhy čističek AS-VARIOcomp K

Společnost ASIO, spol. s r.o. je na našem trhu jednou z nejkvalitnějších firem, které se specializují na vývoj a výrobu produktů na čištění a úpravu vod pro rodinné doby, ale i pro komerční objekty a obce. Jedním z nejdůležitějších výrobků v této oblasti pro rodinné domy jsou čističky odpadních vod. Důležité v této oblasti je maximální účinnost, minimální provozní náklady. Pro rodinné domy můžete využít čističky AS-VARIOcomp K ve třech nabízených variacích. O které čističky se jedná a jaké jsou přednosti jednotlivých modelů?
 
varioAS-VARIOcomp K – ideální čistička pro domácí provoz
Čistička odpadních vod AS-VARIOcomp K představuje ideální variantu čištění vod pro rodinné domy,  využívané menší rekreační objekty a obývané chaty. K čištění vod využívá tato domácí čistička vod aerobní biologické procesy. Ty jsou prověřeny dlouholetým provozem při plném zatížení. Tento spolehlivý provoz je zajištěn i při minimálních nákladech na spotřebu. Čistírna je vyrobena podle platných norem legislativy EU a je k ní přikládáno i osvědčení.
 

varioAS-VARIOcomp K ECO – bez pochůzného poklopu
Čističky vod AS-VARIOcomp K ECO je svou stavbou a také využitím téměř totožná s modelem AS-VARIOcomp K. Jediný rozdíl spočívá ve víku nádrže. U modelu AS-VARIOcomp K je poklop pochůzný, zatímco model AS-VARIOcomp K ECO je vybaven nepochůzným víkem. Výhody a přednosti čističky i její konstrukce zůstávají ale naprosto stejné.
 
AS-VARIOcomp K ULTRA – předčistí vodu pro další bezpečné využití
Čističky odpadních vod AS-VARIOcomp K ULTRA mohou být určeny do objektů pro 3-25 obyvatel. Tyto čističky jsou dovybaveny membránovou technologií, která dokáže vyčištěnou vodu zbavit většiny virů a bakterií. Takto vyčištěnou vodu je možné ještě znovu využít, jako vodu užitkovou. Využita může být například k zalévání zahrad nebo ke splachování WC.
 
Kompletní informace o všech druzích čističek naleznete na www.asio.cz/cz/cistirny-odpadnich-vod

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *