Sklo dokáže interiér proměnit v luxusní residenci

Použití skla jako materiálu k výstavbě rozličných designových prvků je mezi architekty a bytovými návrháři stále oblíbenějším pojmem. Nikdy nezklame a svým nadčasovým vzhledem propůjčuje danému prostoru ty nejčistější linie.

Nejzasvěcenější poukazují na lehkost bytí, jelikož sklo dokáže vytvořit i v jinak obyčejném konceptu skvělou souhru vizuálního ztvárnění. Představte si například skleněné schodiště, které svou průhledností nezmenšuje prostor, působí nerušivě a navíc dodává hale nezaměnitelné kouzlo.

Skleněné zábradlí se díky moderním technologickým postupům umisťuje i na terasy a lodžie do vyšších pater. Ještě donedávna se sklo spojovalo s kancelářskými a administrativními budovami, rozhlédněte se ve svém okolí dnes a uvidíte sami, jako moc prostupuje do životů běžných obyvatelů.

 

Skleněné zábradlí symbolem luxusu

Skleněné zábradlí je vysoce transparentním prvkem vnášející do jakéhokoliv prostoru více světla a vzdušnosti. Sklo se stává módním trendem a jen málokterá současně stavěná novostavba se bez výhod tohoto materiálu obejde. Sklo je díky své vzhledové nenáročnosti snadno zařaditelné do libovolně laděného architektonického stylu, svou roli však sehrávají i zkušenosti projektanta.

Skleněné zábradlí na míru

Nezáleží na tom, jestli se zrovna bavíme o skleněném zábradlí nebo nábytku. Pokud má něco po vzhledové a funkční stránce opravdu fungovat a nevytvářet kompromisní ústupky, je výroba na míru nepostradatelnou službou. Skleněné zábradlí na míru v té nejlepší kvalitě a za rozumnou cenu naleznete v portfóliu služeb společnosti Equipe.

Jedná se o zavedenou firmu poskytující kompletní služby od poradenství, projektový návrh až po realizaci a pozáruční servis. K výrobě skleněného zábradlí, tak nebudete potřebovat více firem.

Navštivte stránky na adrese www.equipe.cz a sjednejte si nezávazný kontakt.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *