Výměna oken ani zateplení fasády vám peníze v dohledné době neušetří.

Stavebně náročná operace, která se bez hluku, vrtání a nepořádku prostě neobejde. Chod domácnosti narušují kroky dělníků po lešení a sousedé se z důvodu poletujících kuliček polystyrenu, tak trochu zlobí. Finančně nákladný způsob zateplení sebou kromě dlouhé čekací doby na návratnost investice přináší celou řadu nevýhod. Navíc se mnohdy nedá začít jinak než přes rychlou bezúčelovou půjčku. Proč se zadlužovat, když se na trhu objevuje foukaná minerální izolace?

 

Výměna oken a zateplení fasády, prostě foukaná minerální izolace předčí

Ano výměna oken nebo zateplení fasády patří mezi účinné metody snížení ceny za vytápění, ovšem vysoká cena tyto postupy znevažují a odsouvají na druhou kolej. Podívejme se, proč je foukaná minerální izolace stále populárnější.

* Výměna oken – u této varianty je nutné vyčkat 20 let, teprve až po té se začne investice vracet do kapes majitelů. Realizace nezabere více jak týden, takže z pohledu časové náročnosti to není vůbec špatné. Beztak je tento způsob finančně náročný a s nepořádkem se prostě musí počítat.

* Zateplení fasády – k realizaci je zapotřebí několik týdnů odříkání a trpělivosti s partou hlučných dělníků. Pak už jen počkat asi 30 let na návratnost výrazně vysoké investice. Klienti s věkem okolo 60 let se takového dne nemusí vůbec dožít, tak proč investovat? Zednické práce jsou hlučné a zateplení fasády trvá příliš dlouho. Stačí sáhnout po špatné firmě a výsledek se nesetká s kýženým účinkem.

 

Foukaná minerální izolace Magmarelax řešením nového tisíciletí

Představme si skvělou skandinávskou technologii, která je prověřená časem a nepříznivými klimatickými podmínkami severských států. Foukaná minerální izolace Magmarelax se zaměřuje na nejcitlivější místo každého domu a tím je strop. Největší prostorová plocha bez oken v níž se tvoří největší riziko úniku tepla.

 

Foukaná izolace od společnosti IP Polná

Foukaná minerální izolace vstoupila na český trh v roce 1995, kdy se o její osvětu postarala IP Polná a nadále se tomuto systému věnuje. Izolace stropu za pomocí minerální vlny snižuje výdaje za teplo o třetinu a zároveň navyšuje požární odolnost budovy. Celá realizace je bez hluku a nepořádku hotova do hodin. Stačí k tomu jeden míchací stroj a zkušený dělník. Ověřte si tyto senzační Informace na stránkách www.mojeizolce.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *