Současným trendem je izolace ze Skandinávie

Kde najít nejlepší systém, který chrání objekty před náporem extrémních mínusových teplot? Ideálně tam, kde se zapojují odborníci z celého světa, jejichž úkol byl a stále je vyvíjet a nabízet ty nejefektivnější metody ochrany domu.

Lidé žijící ve Skandinávii jsou každý rok vystavováni tuhé zimě a drsnému podnebí severu. V takovém místě, kde je nedostatečně zaizolovaný dům téměř životu nebezpečný, není čas na experimenty nebo kompromisy z úsporných důvodů. I proto se foukaná minerální izolace se po představení tamnímu trhu stala jasným favoritem číslo jedna a dnes jí pro své dokonalé vlastnosti zná celý svět.

 

Jaké jsou hlavní přednosti této izolace

Kromě toho, že společnost IP Polná přinesla tento izolační systém na náš trh a dokázala si během několika let působení vybudovat patřičný respekt, má foukaná izolace i další výhody. Ukažme si je z pohledu uživatele a po technické stránce.

Pokud hledáme moderní a pohodlné řešení, jak snížit cenu nákladů za vytápění a klimatizaci, musíme se nejdříve zaměřit na možný únik tepla. Čím je větší, tím větší jsou naše náklady a pak samozřejmě platíme více za účty a se situací nejsme spokojeni. Nebo vás čeká nákladné zateplení celé fasády domu a z končené ceny jste velmi překvapení? Máme pro vás dobrou zprávu.

Za systém foukané minerální izolace od společnosti IP Polná zaplatíte mnohem nižší cenu a přitom získáte účinnější zateplení. Opakované odkládání realizace zateplení fasády nebo výměna oken a dveří vám tak ušetřila peníze.

 

Realizace je efektivnější a rychlejší

Půdní izolace je také rychlé řešení, zateplení stropu objednáte velmi jednoduše. Po prvotní schůzce, konzultaci s technikem a přesném zaměření objektu získáte podrobnou analýzu ohledně problémů s únikem tepla vašeho domu.

Poté se už jen domluví přesný termín realizace, která trvá necelé tři hodiny a provádí ji jediný profesionální dělník. Návratnost celé investice do tohoto systému zateplení se počítá od první minuty po správné aplikaci izolace a je odhadována na na necelých pět let. Za toto krátké časové období může vysoká efektivita izolačního systému a také snížení množství tepla potřebného k vytápění domu.

 

Zapomeňte na tepelné mosty

Všechny tepelné izolace jsou svým způsobem účinné, většina z nich se ale potýká s tepelnými mosty a tedy únikem tepla. Čím více tepelných mostů izolační systém má, tím je ochrana před únikem tepla nižší. Také proto je systém foukané minerální izolace o několik kroků před konkurencí.

Podívejte se na webové stránky společnosti IP Polná a nechte si vyhotovit analýzu vašeho domu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *