Z jakých důvodů se rozhodnout pro izolaci stropu před klasickým zateplením

Režijní celkové náklady spojené s udržením požadovaného komfortu bydlení v rodinném domě v přijatelných hodnotách nestojí vždy stejně. Finanční částka se dokonce může lišit v řádech desítek tisíc korun, byť by se sledovala satelitní oblast, kde má každý ze šťastlivců naprosto stejnou výměru a i tvar domu. V této otázce je třeba vystopoat více činitelů a pokusit se o jejich vzájemné sladění. Do provozních nákladů řadíme vše od běžné produkce tepla, ohřevu vody, používání elektriky nebo odpadních jímek.

Náklady za vytápění tvoří největší část z pomyslného koláče, proto je zde hodně důležité přemýšlet a zvolit si tu nejlepší metodiku a postupy předesílající opravdu nejrychlejší návratnost investice. Velký počet lidí si při otázce tepelné izolace představí zcela běžné polystyrenové desky nebo skelnou vatu a celkovou záměnu starých oken za plastové. Izolace stropu se teprve do podvědomí širší veřejnosti dostává a sklízí první velké úspěchy i u nás.

 

Skandinávská foukaná minerální izolace porazila zateplovačku

Skandinávská foukaná minerální izolace k nám přichází z drsných severských zemí překrásného poloostrova s proměnlivým počasím, kde je třeba disponovat důmyslnou ochranou, na kterou se lidé mohou v mrazivých časech skutečně spolehnout. Minerální izolace zvaná Magmarelax je tak pro Českou republiku více než dostačující, proto se zde objevuje natolik razantní rozdíl v objemu celkových úspor.

 

Moderní zateplování za pomocí jednoho dělníka

Důmyslný systém zvaný Magmarelax se na místo určení dováží ve velkém mixovacím vozidle vyžadující obsluhu zkušeného dělníka, který vám současně celou zakázku zrealizuje do necelých tří hodin za desetinovou cenu. Největším paradoxem pak zůstává, že máte zaizolovaný strop bez jediného tepelného mostu a s vyšší efektivitou snížení ztrát tepla, než známe u tradiční fasádní izolace s celkovou výměnou oken.

Foukaná minerální izolace razantně snižuje náklady za vytápění asi o třetinu od prvního dne, čímž se celá investice může pochlubit návratností do pěti let. U fasádní izolace s výměnou oken si připravte sta tisícovou investici a několikatýdenní stavební teror.

 

Izolace stropu od společnosti IP Polná je jistota

Představme si profesionální společnost IP Polná napomáhající lidem s potřebou snížit své výdaje za produkci tepla ve svém domě. Kromě toho se objektu navýší celkovou požární odolnost a navíc je cenově dostupná.

Skandinávský model známý pod názvem Magmarelax se zaměřil na největší nedostatky izolačních postupů a následně tohoto úspěšného výzkumu využil ke svému zvýhodnění a nekompromisnímu převzetí otěžíizolačního lídra. Plocha stropu je totiž největší plochou v celém domě bez jediného přerušení stavebním otvorem pro usazení dveří a také oken.

Minerální izolace vytvoří dokonalou nepropustnou vrstvu bez tepelného mostu a tím dokáže udržet stoupají teplo v interiéru. Naopak v letních měsících vám dokáže minerální izolace zajistit přijatelnější podmínky k bydlení v podkrovních místnostech, kam se teplo z rozpálené střechy už nedostane.

Další mimořádně pozitivní informace o tomto jedinečném systému Magmarelax najdete na webových stránkách společnosti, která je tvořena profesionálním týmem IP Polná – https://www.magmarelax.cz/mojeizolace?s=pr_moje-izolace_izolace__.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *