Minerální izolace ze Skandinávie současným trendem

Kde hledat nejúčinnější systém chránící objekty před náporem těch nejextrémnějších minusových teplot? Kde se nacházeli nejpověřenější odborníci světa, jejichž úkolem bylo a nadále i zůstane poskytovat nejefektivnější metody zazimování?

Občané ve Skandinávii jsou každoročně vystavovány tuhým zimám a drsnému severskému podnebí. V takovém kraji, kde jsou nedostatečně zaizolované domy životu nebezpečné, není čas na žádné pokusy, ani kompromisní úsporná řešení. Foukaná minerální izolace se po představení tamnímu trhu stala jasným favoritem číslo jedna a dnes jí pro své dokonalé vlastnosti zná celý svět.

 

V čem spočívají hlavní přednosti foukané minerální izolace

Když pomineme zastoupení společnosti IP Polná, která vnesla tento izolační systém na náš trh a dokázala si za několikaleté působení vytvořit patřičný respekt, zbývají i další skvělé výhody. Podívejme se na ně po technické stránce a z pohledu uživatele.

Při hledání moderního pohodlného řešení v otázce snížení ceny za tepelnou energii a klimatizovaný vzduch se v prvé řadě musíme zaměřit na únik tepla. S jeho množstvím samozřejmě platíme více za účty a tím se nedostavuje požadovaná spokojenost. Pokud vás čeká finančně nákladné zateplení fasády rodinného domu a překvapila vás konečná cena, máme pro vás skvělou zprávu.

Foukaná minerální izolace od společnosti IP Polná je systémem, kde zaplatíte desetinovou cenu a při tom získáte mnohem účinnější metodu zateplení. Čekající či opakovaně se odkládající realizace klasického fasádního zateplení vám zachránila peněženku.

 

Realizace půdního zateplení je efektivnější a rychlejší

Službu zateplení stropu si objednáte a po schůzce s technikem a důsledném zaměření objektu získáte o problémech s únikem tepla a citlivých místech svého domu podrobnou analýzu.

Následně se domluví termín realizace, která nepřesahuje tři hodiny, přičemž se o celou operaci stará jediný profesionální dělník. Návratnost vaší investice se počítá od první minuty ukončení foukané minerální izolace a odhaduje se na necelých pět let. Krátké časové období má na svědomí obrovská efektivita a snížení množství potřebného tepla k vytopení celého rodinného domu.

 

Tepelné mosty jsou minulostí

Tepelné izolace jsou svým způsobem účinné, ale nikdo je nedokázal zhotovit bez jediného tepelného mosty. S jejich počtem slábne ochrana, proto je foukaná minerální izolace o několik kroků před svou konkurencí.

Nechte si vyhotovit analýzu svého domu nebo se podívejte na webové stránky společnosti IP Polná a získejte další cenné informace.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *