Specialista na čištění zámkové dlažby. Nano impregnace podlah Brno

Není moc snadné udržovat naši dlažbu ve sklepě. Hromadí se tam vlhkost, navíc manžel tam chodí většinou v pracovních botách a občas tam i něco kutí. S plísní na zdech už jsme se nějak vypořádali, ale zašlá špína převážně ve spárách kachliček se jen tak snadno odstranit nedá. Je to sice jen sklep, ale pořád část našeho domu, kterou navíc časem plánujeme nějak smysluplně využít. Pro začátek by tedy bylo užitečné podlahu jaksepatří zkulturnit. Sama jsem to už několikrát zkoušela, ale některá špína je v kachličkách a spárách zažraná už asi moc hluboko. Proto jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění podlah, zámkové dlažby Brno, která se na mytí podlah specializuje. Jejich metoda čištění se nazývá strojová a velmi mě zaujala.

S touto firmou jsem si bez problému dohodla termín čištění a byla připravena na zázraky. Pracovníci dorazili včas a já jsem je zavedla do sklepa. Být v jejich kůži, asi bych byla trochu vystrašená, takhle se nechat vést do cizího sklepa, ale oni to nesli statečně. Dokonce se mnou o tom také žertovali, což mi jen potvrdilo, že jsou to opravdu milí lidé a žádní mrzouti. Nechala jsem je v klidu pracovat a těšila se na výsledek. Byl ohromující. Co se mně za všechen ten čas nepovedlo, oni zvládli do chvíle. Dlažbu včetně spár mi krásně vyčistili. Sklep díky tomu i docela prokoukl.

Musím říct, že i když jsem od firmy A SERVIS čekala mnohé, mé představy ještě předčila. Zaměstnává opravdu šikovné lidi, kteří své práci rozumí. Její služby doporučuji i Vám.

Dezinfekční reakce při čištění koberců. Tepování Brno

 

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, tepování koberců Brno, provádí jednorázové, ale také pravidelné strojové čištění koberců. Tyto akce provádí mnoha svým významným zákazníkům z odvětví obchodních řetězců, restaurací, klubů, firem, kanceláří, ale také pro zákazníky ze soukromé sféry – v jejich domácnostech, bytech a vilách.

Za spoustu let nasbírala mnoho zkušeností, avšak strojová metoda, kterou tato firma používá, je v dnešní době metodou nejúčinnější a nejspolehlivější. Na trhu úklidových služeb není nabízena účinnější metoda strojního hloubkového čištění, než je práce rotačního stroje.

V koberci díky profesionální chemii probíhá cílená chemická reakce, která na sebe naváže veškeré nečistoty, alergeny, roztoče a škůdce z jeho struktury. K těmto chemickým, čisticím a dezinfekčním reakcím používá A SERVIS výhradně chemii od německého výrobce. Při čištění koberců je správná reakce čistící a dezinfekční chemie základním předpokladem dobrého výsledku, tudíž pokud někdo čistil koberec s běžnou nekvalitní chemií, tak mají pracovníci A SERVISU postup a výsledek čištění značně ztížený. Chemie se mísí a oslabují. Je tedy výhodné pravidelně čistit koberce s jednou řadou a druhem chemie.

U pravidelných a stálých klientů má A SERVIS záruku vynikajícího výsledku a očekávaných chemických a dezinfekčních reakcí. Aplikovaný chemický roztok se kartáčuje kotoučovým strojem, který je velmi šetrný k vláknům koberce a díky svým dlouhým měkkým štětinkám, tato vlákna nijak nepoškodí. Poté je vše důkladně odsáto výkonným průmyslovým vysavačem, který vyvíjí silný podtlak.

 

Pracovníci A SERVISU doporučují čistit koberce opakovaně jedenkrát do dvou, tří let, pokud jsou v místech frekventovaných a s velkým provozem, zvláště u vchodů do obchodních domů či restaurací. Pokud není o koberec důkladně postaráno, může se stát, že koberec již nelze vyčistit a přichází nepříjemná a finančně i časově zatěžující situace, kdy je potřeba koberec vyměnit.

 

 

1 komentář

  1. Ladislav Škrhák

    15.10.2019 at 9:22

    Potřeboval bych vyčistit asi 30m2 dlažby v Brně

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *