Zvolila jsem strojní mechanické čištění koberců v Brně a nezklamalo!

Nikdy jsem nechtěla mít v kuchyni koberec, ale přestěhovali jsme se s manželem a našimi pětiletými dvojčaty do nového rodinného domku a kvůli jeho koupi už nám nezbylo příliš peněz na to, abychom si pořídili novou plovoučku. Sice jsme věděli, že koberec je jen dočasná záležitost, ale i tak mě to rozčilovalo, protože byl věčně špinavý a já jsem ho mohla drhnout v jednom kuse, ale asi i kdybych ho čistila do soudného dne, tak bych ho nikdy pořádně nevyčistila, protože dětem neustále něco padá od stolu na zem. Snažila jsem se to brát v klidu, věděla jsem, že jsou malé, ale když na koberci přistál talíř se špagetami a boloňskou omáčkou, tak už jsem se na ten koberec opravdu nemohla koukat.

Přemluvila jsem proto manžela, abychom si na jeho vyčištění najali úklidovou firmu, aby byl aspoň trochu přijatelný do té doby, než budou finance na novou podlahu. Projela jsem několik recenzí a ze všech možností, které se mi zdály přijatelné, jsem se nakonec rozhodla pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní kartáčové čištění koberců Brno. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu a všech ostatních náležitostech. Byla jsem ráda, že neměli problém přijet i o víkendu, abychom se ani já nebo můj manžel nemuseli uvolňovat z práce.

Když přijeli, hned na mě udělali velmi dobrý dojem, protože měli velmi milé a příjemné vystupování. Bez nějakých zbytečných dlouhých formalit se pustili do čištění a na to, jak byl koberec špinavý, jim to nezabralo ani moc času. Ale i kdyby jim to trvalo hodiny, bylo by mi to úplně jedno, když jsem viděla, jak je koberec skvěle vyčištěný. Jejich čištění koberců Brno zahrnovalo strojovou mechanickou metodu, která na kobercích nezanechává žádné fleky a zbaví koberce veškerých nečistot. Já jsem s jejich prací byla velmi spokojená a určitě k nim budeme vracet.

Kdo vám v Brně vyčistí strukturovanou dlažbu a provede impregnaci?

Léto se blížilo a my jsme pomalu plánovali uvést na slunce náš nový zahradní nábytek. Měli jsme na něj vyhrazené ideální místo, naši terasu. Ta už tak nová ale nebyla, obzvlášť podlaha to na sobě dávala hodně znát. Podlahu na terase máme ze strukturovaných dlaždic, nejsou tak dobře udržovatelné, jak jsme si mysleli. Navíc hodně spoléháme na to, že stačí, když ji opláchne déšť, takže podlahu ani moc často nemyjeme. Proto jsme se zalekli, jak dlaždice po zimě vypadaly. Nábytek musel počkat, dokud s podlahou na terase něco kloudného neprovedeme.

Samotným se nám ale moc nechtělo pracné čištění realizovat, proto jsme práci nechali na úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o., nano impregnace dlažby, čištění podlah Brno. Vzhledem k tomu, že firma A SERVIS k čištění podlah používá profesionální strojovou metodu, neměli jsme strach, že by si s naší dlažbou neporadila. Kromě toho pracovníci byli moc šikovní, postupovali velmi systematicky a pečlivě, ale i tak se s čištěním vůbec neloudali. Prostě bylo vidět, že tuto práci mají v malíku. Nám by se rozhodně tak nedařilo, a tak jsme vůbec nelitovali, že jsme si firmu pozvali.

 

Dlaždice na terase byly po čištění zase jako nové. Dokonale tedy budou ladit i s naším zahradním nábytkem. Konečně můžeme konečně pozvat přátele a uspořádat první letní grilovačku. Dlažbu teď jistě budeme udržovat častěji, ale jednou za čas se určitě služba firmy A SERVIS bude hodit. Jinou firmu bychom už rozhodně nehledali, protože spokojenější být už nemůžeme.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *