Slušná firma na mytí oken, to od manžela potěší. Výškové mytí fasád Ostrava

Znáte ten pocit, kdy se cítíte na všechno sama, i když je váš dům třeba plný lidí, kteří by vám pomoct mohli, jen se všichni tváří, že nemají čas a vše zbude nakonec jen na vás. No, já ho znám moc dobře, proto jsem si s ním kazit náladu už déle nechtěla. Svou rodinu jsem se o pomoc při pravidelném mytí oken už prosit nehodlala. Asi jim bylo jedno, že mně mytí zabere většinu dne a s jejich pomocí by to vůbec tak být nemuselo. Měla jsem mít narozeniny, a tak jsem tedy manžela požádala o dárek, který jsem si sama vymyslela. Vlastní uklízečka to sice nebyla, ale něco hodně podobného. Vlastní úklidová firma. Dobře, tak jen její jednorázová služba. Pro jistotu jsem si ale i firmu vybrala sama.

Zdálo se mi, že s firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o., výškové mytí fasád, oken Ostrava, nemůžu udělat chybu. Manžel byl sice nejdřív trochu překvapený, ale odporovat mi nehodlal. To bylo dobře. Asi si uvědomil, že jinak bych mytí oken chtěla po něm. No každopádně konečně přišel den, kdy mé pomocné síly dorazily. Jen jsem jim přenechala dům a pro sebe měla naplánovaný jiný program. Z referencí jsem se nebála nechat je u nás pracovat samotné. Měli hotovo obdivuhodně brzy. Má okna zářila čistotou. Zvolila jsem správně.

Tohle byl asi nejlepší dárek k narozeninám, jaký jsem si mohla vybrat. Hodně přemýšlím o tom, že bych služeb firmy A SERVIS mohla klidně využít i jindy. Možná bych si její pracovníky mohla dokonce zvát i pravidelně. Jejich práce mě opravdu nadchla.

Máte doma zvířata? Na čištění koberců oslovte odborníky. Tepování a dezinfekce Ostrava

Já s manželem jsme velcí milovníci zvířat. Máme tři kočky a velkého psa, který stejně jako kočky smí dovnitř domu. Nikdy nám to nijak nevadilo, zvířata jsou vychovaná a nijaký nesnesitelný pořádek nikdy nedělala. Jenže máme všude koberce a ty začaly být čím dál víc špinavé, přece jenom když zvířata přes den tráví hodně času venku na zahradě a pak jdou dovnitř, nějaké stopy to zanechá, i když nedělají to, že by se vyválela v blátě a pak si udělala procházku po kobercích. Ale už byla naučená chodit dovnitř, tak jsme jim to nechtěli zakazovat.

Snažili jsme se koberce čistit sami, ale nikdy to moc dlouho nevydrželo, protože tu nejvíce zažranou špínu se nám nikdy nepodařilo z koberce dostat úplně. Došli jsme k závěru, že bude lepší tuto práci přenechat odborníkům, protože je prostě dokonale nikdy nevyčistíme. Manžel souhlasil, tak jsem sedla k internetu a hledala někoho, kdo tyto služby nabízí a má i dobré reference. Po mém průzkumu na webových serverech jsem našla nejvíce kladných ohlasů na úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekce, čištění koberců Ostrava, která nabízí i čištění koberců v Ostravě. Ukázala jsem je manželovi a ten neměl nic proti, tak jsem jim zavolala. Se slečnou na centrále jsme se domluvily na termínu, kalkulaci a všech detailech.

 

Dva dny na to k nám přijeli tři pracovníci koberce vyčistit. Když byli s prací hotovi, koukala jsem nejen já, ale i manžel. Koberce nebyly jen vyčištěné, ony byly jako nové, a to jim zabralo jen čtyři hodiny. Pracovníci A SERVISU byli navíc velmi milí a zdvořilí, takže z naší strany byla maximální spokojenost a my tak můžeme ostatním tuto firmu jen vřele doporučit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *