Stěhování bytu bez starostí

Také je pro vás představa stěhování bytu noční můrou? Čeká vás a vy se budíte s vidinou všeho toho nepořádku kolem, času stráveného nad plánováním a nekonečného množství práce? Ušetřete si tyhle starosti a přesvědčte se, že stěhování bytu může být radost a zábava. Naše firma vás o tom přesvědčí. Souhlasíme, že stehování je náročný proces. Pouze za předpokladu, že nevíte, jak na to, Pokud vše dobře naplánujete, připravíte a provedete, je to hračka. A právě od toho jsme tu my.

 

Domy, byty, kanceláře …

Přestěhujeme prakticky cokoli. Máme zkušenosti se stěhováním malých bytů i rozlehlých rezidencí. Chápeme, že chcete být přestěhování co nejrychleji, a tak, aby to pokud možno co nejméně zasáhlo do vašeho běžného života. To platí zejména, stěhujeme – li pracovní kancelář. Po domluvě vám rádi poskytneme více stěhovacích vozů najednou. Znásobíme také pracovníky, případně můžeme stěhovat na etapy, přes noc nebo během chodu vaší firmy. Nebudete tak muset zastavit vaši práci ani během stěhovacích dnů.

 

Než začneme stěhovat

Stěhování zabere čas. A čas jsou peníze. Co udělat proto, abyste čas stěhování trochu zkrátili? Přinášíme vám pár tipů. Nejdříve sepište podrobný seznam všech stěhovaných věcí. Tak zvládneme odhadnout dobu a cenu stěhování. Na našich stránkách si pročtěte rady a tipy, jak se správně připravit na stěhování. V neposlední řadě si objednejte bezplatnou prohlídku naším technikem. Ten za osobního dohledu může určit, na co si dát pozor a jak práci ulehčit. V den stěhování zabezpečte dostatečně velké parkovací místo pro náš stěhovací vůz v místě nakládky a vykládky. Čím menší bude dráha, kterou budeme muset ujít s předměty, tím lépe.

 

Společně to zvládneme, práce je na nás

Přestože nám jde o společný cíl, všechno necháte na nás. Zajistíme vše, přes prohlídku, plán stěhování, zapůjčení obalových materiálů, samotné stěhování, až po úklid prostor. Vy tak dojdete k hotovému dílu a budete si užívat váš nový domov či kancelář. Stěhování ještě nikdy nebylo jednodušší, tak to vyzkoušejte.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *